OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

2 KLUBOVÉ VÝSTAVY KCHCHADP

K 25. Výročí založení klubu (1990-2015)

15.8.2015 - CAC se zadáváním titulu Klubový vítěz (123 vipetů)

16.8.2015 - CAC se zadáváním titulu Výroční vítěz (120 vipetů)

Judges: Mrs.Pamela Marston-Pollock/GB and Mr. Roger Stock/GB

FOTKY


sobota: IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - Třída čestná/Honorary (4) - EX1, Honorary Class Winner 
BUDDY CART CZECH SPRING (maj.J.Bartoňková) - Třída mladých/Junior (8) - EX
Judge: Mr. Roger Stock/GB
AMALIA ROSA CZECH SPRING - Třída otevřená/Open (17) - VG
POLLYANNA Z ÚPLŇKU - Třída veteránů/Veteran - (4) - V4
Judge: Mrs.Pamela Marston-Pollock/GB

neděle: IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - Třída čestná/Honorary (4) - EX1, Honorary Class Winner
BUDDY CART CZECH SPRING - Třída mladých/Junior - (6) - EX
Judge: Mrs.Pamela Marston-Pollock/GB
AMALIA ROSA CZECH SPRING - Třída otevčená/Open - (15) - EX
POLLYANNA Z ÚPLŇKU - Třída veteránů/Vetran - (7) - EX
Judge: Mr. Roger Stock/GB
 

 

 

 


Velké díky Janička Drbalová za předvedení Polly po oba dny, Nikolka Jílková za předvedení Amálky druhý den a díky Julii a Ondrovi za možnost vystavit Thóra (Buddy Cart) 
a v neposlední řadě také díky všem našim kamarádům za hezky strávený čas s milovanými vipety

za fotografie Buddy Carta díky Jana Heidemann :-)

15.8.2015 - Klubová výstava
(CAC, Klubový vítěz)
PSI
Třída štěňat
ANGELITO MON MIRACLE - VN2
CROWN GOLD SILKY CARIM - VN4
DOODLEEK Z ÚPLŇKU - VN1,Nej štěně pes, BBIS
LONDON´S FOG FALLING STAR - abs.
MANO ŠANSONETÉ PEARL OF ADRIATIC - VN3
Třída dorostu:
ARTEMIS´HUNTERS BE MY LOVE - VN4
JOLLY PIXIE TOOMIE TRISHEL - VN
KAI SU TEKNON DEL CALAMIDORO - VN1
LAVING BRIZ GOLD VINCENT - VN
NINE LIVES U CAN´T TOUCH THIS - VN3
NUGABE ADAGIO IN G MINOR - VN2
PALLID DRAGON CONOR AT WINDMEISTER´S - abs.
Třída mladých:
BASTIAN ALMIR´S FAMILY - abs.
BUDDY CART CZECH SPRING - V
FLECK IN BLACK SUNNY FUNNY - V3
FLOYD JOHN FAST DUNDERRY - VD
GAREN FAST DUNDERRY - V2
GASTY FAST DUNDERRY - V
RED RODEO OREGON - V1, CAJC, KV mladých
RIVARCO IRISH GOLD - V4
Mezitřída:
CANDIDATE Z ÚPLŇKU - V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
DIVINE SECRET DE WALLROCK - V4
DRAGAN DRAVEN SYNERGY - V2, res.CAC
FINN FAST DUNDERRY - V
FRED COME TO BED SUNNY FUNNY - VD
HARPER DISCOBOLOS - V3
Třída pracovní:
BRIO BROWN RHODERICK SODAR - V2, res.CAC
FAUST DISCOBOLOS - VD3
TIGRITO Z HEDVÁBÍ - V1, CAC
Třída otevřená:
ABSOLUTI IDILE ENGEL SPIRITUAL - VD
ALEX MONTEKA - VD
BLUEMOON TRIXTAN - V
CARIAM VALENTINE DOGS - V2, res.CAC
EX TEMPORE SUNNY FUNNY - V4
GERONIMO MODRÝ HIT - V
JASPIS ISIS WIND - D
NINE LIVES ONE MORE NIGHT - V1, CAC
SPEED IDOL AT STABMELDYS  - V
TIGER´S CHAOS CALL OF THE WIND - V3
WINDMESTER´S GLORIOUS LEADER - VD
Třída vítězů:
COCO JUMBO SUNNY FUNNY - V3
DEXTER INVENTUM - V
ENGLISH LORD LAZARUS - V
FRAGUEL´S PERFECT ELEVEN - V4
INTRON POLAND WEARING BLUE JEANS - V2, res.CAC
SOBRESALTO MILENIUM GOLD - V
TAZARIS IKARIAM - V1, CAC, Nej.pohyb v plemeni
WINDMEISTER´S ENDLESS SPIRIT - abs.
YANGEL Z ÚPLŇKU - V
Třída veteránů:
BELCANTO PETULA VERA - V3
DJ TIGER LÁSKY DAR - V1, Nej.veterán, KV vetránů
PANTHER´S GHOST Z ÚPLŇKU - V2
PETER PAN Z ÚPLŇKU - VD4
Třída čestná:
AMADEO CON AMORE - V3 
LONDON´S FOG CELESTIAL RAY - V4
IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - V1, Vítěz třídy čestné
RASCAL Z ÚPLŇKU - V2
16.8.2015 - Klubová výstava
(CAC, Výroční vítěz) 
PSI
Třída štěňat
CROWN GOLD SILKY CARIM - VN3
DOODLEEK Z ÚPLŇKU - VN2
LONDON´S FOG FALLING STAR - N4
MANO ŠANSONETÉ PEARL OF ADRIATIC - VN1
Třída dorostu:
ACHILLES Z RYBÍZOVNY - VN
ARTEMIS´HUNTERS BE MY LOVE - VN3
KAI SU TEKNON DEL CALAMIDORO - VN1, Nej.dorost pes, BPIS
LAVING BRIZ GOLD VINCENT -  VN4
NINE LIVES U CAN´T TOUCH THIS - VN2
NUGABE ADAGIO IN G MINOR - VN
Třída mladých:
BASTIAN ALMIR´S FAMILY - abs.
BUDDY CART CZECH SPRING - V
FLOYD JOHN FAST DUNDERRY - V2
GAREN FAST DUNDERRY - V3
RED RODEO OREGON - V4
RIVARCO IRISH GOLD - V1, CAJC,Výroční vítěz mladých
Mezitřída:
CANDIDATE Z ÚPLŇKU - V1, CAC
DIVINE SECRET DE WALLROCK - V
DRAGAN DRAVEN SYNERGY - V4
FINN FAST DUNDERRY - V3
FLACK IN BLACK SUNNY FUNNY - V
FRED COME TO BED SUNNY FUNNY - V
HARPER DISCOBOLOS - V
SPEED IDOL AT STABMELDYS - V2, res.CAC
YANTAR Z HEDVÁBÍ - V
Třída pracovní:
BRIO BROWN RHODERICK SODAR - VD2
FAUST DISCOBOLOS - D
TIGRITO Z HEDVÁBÍ - V1,CAC
Třída otevřená:
ABSOLUTI IDILE ENGEL SPIRITUAL - V
ALEX MONTEKA - V
BLUEMOON TRIXTAN - V
CARIAM VALENTINE DOGS - V4
EX TEMPORE SUNNY FUNNY - V3
GERONIMO MODRÝ HIT - V
JASPIS ISIS WIND - VD
NINE LIVES ONE MORE NIGHT - V1,CAC,Výroční vítěz, BOS
TIGER´S CHAOS CALL OF THE WIND - V2, res.CAC
WINDMESTER´S GLORIOUS LEADER -VD
Třída vítězů:
COCO JUMBO SUNNY FUNNY - V4
DEXTER INVENTUM - V
ENGLISH LORD LAZARUS - V
FRAGUEL´S PERFECT ELEVEN - V1,CAC
INTRON POLAND WEARING BLUE JEANS - V2, res.CAC
SOBRESALTO MILENIUM GOLD - abs.
TAZARIS IKARIAM - V3
YANGEL Z ÚPLŇKU - V
Třída veteránů:
BELCANTO PETULA VERA - V3
DJ TIGER LÁSKY DAR - V2
PANTHER´S GHOST Z ÚPLŇKU - V1, Nej.veterán pes, Výroční vítěz veterán, BOV, BVIS
PETER PAN Z ÚPLŇKU - V4
Třída čestná:
AMADEO CON AMORE - V3
LONDON´S FOG CELESTIAL RAY - V4
IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - V1, Vítěz třídy čestné
RASCAL Z ÚPLŇKU - V2
 
 
 
15.8.2015 - Klubová výstava
(CAC, Klubový vítěz)
FENY
Třída štěňat:
CAMBRIA SILKY KARIM - VN1
COSTA RICA SILKY KARIM - VN2
DEMON Z ÚPLŇKU - VN4
DROP OF DAYDREAM Z ÚPLŇKU - VN3
PRINCESS-SCARLETT DEW - N
Třída dorostu:
ALIJAMO´S ARABESQUE - VN
ARTEMIS´HUNTERS BE MY VALENTINE - VN
BELLISSIMA CON AMORE - N
CECILIA SLÁINTE BOHEMIA - N
CO CO CHANEL JITKA-MIKY - N
EUROSTAR´S RIBANNA - VN
ICE COFFEE FOR ME TOOMIE TRISHEL - VN4
ICE STORM WILEY TOOMIE TRISHEL - VN3
INFLAGRANTI TOOMIE TRISHEL - VN
JOY OF LIVE TOOMIE TRISHEL - VN1
PALLID DRAGON CAILLEACH - VN2
PALLID DRAGON CEANA - VN
Třída mladých:
ABSOLUTI IDILE FIRUZE - V3
CAYRA GALLAUNT - V4
EFROSINA EKATERINA SYNERGY - V
EUPHORIA BEAUTY RHODERICK SODAR - V
FRANCIS HEILY FAST DUNDERRY - V2
LANCAR DREAM FIRE OPAL - VD
RIVARCO IMPALA - V1, CAJC, KV mladých, BOJ, BJIS
RED RODEO TENNESSEE - VD
WHIPCAT WONDERFUL TONIGHT - VD
Mezitřída:
BARBRA STRESSAND SOULAD - V
CINDY´S SOUL Z ÚPLŇKU - V
COLWYN LICORICE - V4
CORINA S Z ÚPLŇKU - V
DARK STORM DE WALLROCK - V2, res.CAC
FRAN FINE FAST DUNDERRY - V1, CAC
REGINALIA HELA SUPERGIRL - V3
YAVAASE YASMINE Z HEDVÁBÍ - V
Třída pracovní:
BABBLING BROOK DE WALLROCK - V1, CAC
UNIQUE Z HEDVÁBÍ - V2, res.CAC
Třída otevřená:
ALWAYS TOP FANCY THAT -V
AMALIA ROSA CZECH SPRING - VD
ARTEMIS´HUNTERS ALMOST HEAVEN - V
BE MY ANGEL NEJLEPŠÍ KRÁSA - V
BONA FIDE Z ÚPLŇKU - V
CAITY VALENTINE DOGS - VD
DIAMOND EYES INVENTUM - D
GLACE A LA VANILLE TOOMIE TRISHEL - V
HELLO MY SUNSHINE TOOMIE TRISHEL - V3
HIMALAYA AVALANCHE TOOMIE TRISHEL - V4
JENNIFER ISIS WIND - VD
JETSTREAM WINDMEISTER PRINCESS - abs.
NUGABE MERONIM - V
SOBRESALTO XXX - V+, CAC
VIRGINIA WOOLF OF GENTLE MIND - V
WINDMEISTER´S GRACEFUL GLORIA - V
ZOOMEE Z ÚPLŇKU - V2, res.CAC
Třída vítězů:
ARIEL ALMIR´S FAMILY - V1, CAC, KV, BOB, BIS
BACOPA Z ÚPLŇKU - V
BEE RIVARCO THE ONLY ONE -V
COLWYN JOYFUL SNOWDROP -V3
ELF PRINCESS SUNNY FUNNY - V
GIZELLE MODRÝ HIT - V
INTRON POLAND WANDERING SKY BLUE - V4
RIVARCO ANTILOPE - V2, res.CAC
UNITA Z ÚPLŇKU - V
VIVE LA POLOGNE FILISART - V
YOUR ICE TEA LAZARUS - V
Třída veteránů:
AISCHA MODRÝ HIT - V3
BALESTRA SLÁINTE BOHEMIA - V
MY CAMELOT SANDY SHOW - V
NIGHT SILVERSUN Z ÚPLŇKU - V1, Nej.veteran fena, BOV, BVIS
POLLYANNA Z ÚPLŇKU - V4
VALENCIA Z VILCABAMBA - V2
Třída čestná:
AQUA BELLA SUNNY FUNNY - V1
BELLE DE LA RIENNE TOOMIE TRISHEL - abs.
YOUR TEA RUM LAZARUS - V2
16.8.2015 - Klubová výstava
(CAC, Výroční vítěz)
FENY
Třída štěňat:
CAMBRIA SILKY KARIM - VN3
COSTA RICA SILKY KARIM - NV1
DEMON Z ÚPLŇKU - VN3
PRINCESS-SCARLETT DEW - N
Třída dorostu:
ALIJAMO´S ARABESQUE - N
AMÁLIE Z RYBÍZOVNY - N
ARTEMIS´HUNTERS BE MY VALENTINE - VN3
BELLISSIMA CON AMORE - N
CÉLINE DION SLÁINTE BOHEMIA -VN2
EUROSTAR´S RIBANNA - VN1
ICE COFFEE FOR ME TOOMIE TRISHEL - abs.
JOY OF LIVE TOOMIE TRISHEL - VN4
Třída mladých:
ABSOLUTI IDILE FIRUZE - VD
CAYRA GALLAUNT - V
EFROSINA EKATERINA SYNERGY - V3
EUPHORIA BEAUTY RHODERICK SODAR - V
FRANCIS HEILY FAST DUNDERRY - V4
HAND MADE MODRÝ HIT - V
HOGO FOGO MODRÝ HIT - VD
CHARIDA DISCOBOLOS - VD
LANCAR DREAM FIRE OPAL - V
RIVARCO IMPALA - V1,CAC, Výroční vítěz mladých, BOJ
RED RODEO TENNESSEE - V
WHIPCAT WONDERFUL TONIGHT - V2
Mezitřída:
BARBRA STRESSAND SOULAD - V
CINDY´S SOUL Z ÚPLŇKU - V2, res.CAC
CORINA S Z ÚPLŇKU - V3
DARK STORM DE WALLROCK - V4
FRAN FINE FAST DUNDERRY - V1, CAC
REGINALIA HELA SUPERGIRL - VD
Třída pracovní:
UNIQUE Z HEDVÁBÍ - V1,CAC
Třída otevřená:
ALWAYS TOP FANCY THAT - V
AMALIA ROSA CZECH SPRING - V
ANELLI CON AMORE - V
ARTEMIS´HUNTERS ALMOST HEAVEN - V
BE MY ANGEL NEJLEPŠÍ KRÁSA - V
BONA FIDE Z ÚPLŇKU - VD
CAITY VALENTINE DOGS - V
DIAMOND EYES INVENTUM - VD
GLACE A LA VANILLE TOOMIE TRISHEL - abs.
HIMALAYA AVALANCHE TOOMIE TRISHEL - V4
JENNIFER ISIS WIND - V
NUGABE MERONIM - V2,res.CAC
SOBRESALTO XXX - V1, CAC
YAVAANSE YASMINE Z HEDVÁBÍ - V
ZOOMEE Z ÚPLŇKU - V3
Třída vítězů:
ARIEL ALMIR´S FAMILY - V1,CAC, Výroční vítěz, BOB, BIS, SUPER BIS 
BACOPA Z ÚPLŇKU - V
BEE RIVARCO THE ONLY ONE - V
COLWYN JOYFUL SNOWDROP - V
ELF PRINCESS SUNNY FUNNY - V
FINE DESIGN PETULA VERA - V
GIZELLE MODRÝ HIT - V4
INTRON POLAND WANDERING SKY BLUE - V
RIVARCO ANTILOPE - V2, res.CAC
UNITA Z ÚPLŇKU - V
VIVE LA POLOGNE FILISART - V
YOUR ICE TEA LAZARUS - V3
Třída veteránů:
AISCHA MODRÝ HIT - V4
BALESTRA SLÁINTE BOHEMIA - V
COFFEE COLLEEN BORN TO LOVE - V1, Nej.veterán fena, Výroční vítěz vetrán
MY CAMELOT SANDY SHOW - V
NIGHT SILVERSUN Z ÚPLŇKU - V3
POLLYANNA Z ÚPLŇKU - V
VALENCIA Z VILCABAMBA - V2
Třída čestná:
AQUA BELLA SUNNY FUNNY - abs.
YOUR TEA RUM LAZARUS - V1, Vítěz třídy čestné