"J"

Holly 3.PNG

S velkou radostí se všemi našimi whippetími přáteli, rodinou a fanoušky konečně můžeme sdílet očekávanou zprávu z naší Czech Spring rodiny, že se nám nejen dubnový výlet za ženichem Emilkem do slovenské Bratislavy vydařil, ale také se mamince Holly 17. června 2024, přesně po 63 dnech, narodilo sedm tmavě žíhaných štěňátek. Pět pejsků a dvě fenečky. 

Rodiče:

Tatínek Emilek (Emillio Gandamak Slovakia) je typický whippet, který mne jako chovatelku zaujal již od svého dorosteneckého období (asi proto, že mi typově a zbarvením připomínal naší nezapomenutelnou Polly) a rozhodně stálo za to si právě pro Holly na tohoto whippetího kluka počkat. Maminka Holly nám zatím mentálně dospěla a z Emilka se stal zralý pes a výstavní profík. Jeho výstavní úspěchy jsou opravdu obdivuhodné, přes to, že nám nikdy nejde z chovatelského hlediska jen o úspěchy v kruhu. Emilek je pro naše plány dobře stavěný a má korektní výšku, kterou potřebujeme udržet, pěkné úhlení, dobrý pohyb, a také po povahové stránce je prostě velký úžasňák. Moc se mi jako pár ti dva líbí ...

Pokud jste si vybrali právě nás a máte zájem o štěňátko z tohoto vrhu, sledujte  prosím informace zde v této rubrice, v aktualitách a také na našich profilech v sociálních sítích meta a instagram.