Vítejte u whippetů  

Czech Spring 

logo_Czech Spring_barevne.png

Láska k tomuto, původem anglickému plemeni, u mne zahořela pořízením první whippetky Besinky v roce 1997. O pár let později jsem se, po pečlivém uvážení a nasbírání i vlastních zkušeností v soužití s tímto úžasnými plemenem, rozhodla věnovat chovu. V roce 2007 jsem si proto nechala zaregistrovat mezinárodně chráněnou chovatelskou stanici s názvem Czech Spring. První plánovaný vrh "A" jsme ve stanici přivítali pět let poté, v květnu roku 2012. Cílem chovatelství je pro mne produkce zdravých, co nejvíce odolných jedinců s typickými whippetími rysy především výstavní linie, s dobrou přátelskou povahou a také zdravou chutí si zaběhat. Zakladatelkou tohoto mého  chovatelského snu se stala krásná whippetka Pollyanna, kterou jsme si spolu s Petrem pořídili z naší do té doby nejznámější české chovatelské stanice whippetů, Z Úplňku. Za průkopnici Czech Spring chovu, krásné Polly, nepřestanu být proto vděčna celé rodině Chrpů.

chovatelka Jitka

#happybirthday #czechspring #celebration

*23. 9. 2021
Indiáni z Czech Spring obsadili západ ...

Před rokem jsme úderem sedmé hodiny večerní přivítali v tachovské "vet porodnici"  Vrh "I"

Igy, Ziggy, Indy, Cartíku a Bellinko, přejeme vždy a všechno jen krásné, veselé a nejlepší. Ať jste neustále milováni a zdrávi. Za vzornou péči s láskou a trpělivostí v prvním roce  vašeho "štěněcího řádění" srdečně děkujeme vašim úžasným rodinám ❤️

vaše chůva a maminka Evička


Vrh "J"

Štěňátka vrhu "J" plánujeme na jaro 2023. Změna v našem rozhodnutí může nastat podle momentálního stavu v době krytí.  Situace, kdy se rozhodneme vrh odložit může nastat v nejistotě ohledně zdravotního stavu feny, bezpečnosti, klidu a zabezpečení vrhu proti možnému strádání, a také obavy o budoucnost narozených štěňátek.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.