Vítejte u whippetů  

Czech Spring 

logo_Czech Spring_barevne.png

Láska k tomuto, původem anglickému plemeni, u mne zahořela pořízením první whippetky Besinky v roce 1997. O pár let později jsem se, po pečlivém uvážení a nasbírání i vlastních zkušeností v soužití s tímto úžasnými plemenem, rozhodla věnovat chovu. V roce 2007 jsem si proto nechala zaregistrovat mezinárodně chráněnou chovatelskou stanici s názvem Czech Spring. První plánovaný vrh "A" jsme ve stanici přivítali pět let poté, v květnu roku 2012. Cílem chovatelství je pro mne produkce zdravých, co nejvíce odolných jedinců s typickými whippetími rysy především výstavní linie, s dobrou přátelskou povahou a také zdravou chutí si zaběhat. Zakladatelkou tohoto mého  chovatelského snu se stala krásná whippetka Pollyanna, kterou jsme si spolu s Petrem pořídili z naší do té doby nejznámější české chovatelské stanice whippetů, Z Úplňku. Za průkopnici Czech Spring chovu, krásné Polly, nepřestanu být proto vděčna celé rodině Chrpů.

chovatelka Jitka

618D3ED9-EDE3-4F05-B2B6-D1E2B5D96C56.jpeg
Utíká to jako voda ... 
20. ledna oslavíme tři roky, co jsme v naší stanici přivítali na svět pěknou partičku složenou ze tří kluků a pěti holčiček, vrh “H” Czech Spring. 
Šťastnou maminkou se tenkrát poprvé stala naše Evička, Eva Mirage Czech Spring a tatínkem krasavec Gastík, Gasty Fast Dunderry. Ze srdce vám přejeme krásné narozeniny zlatíčka, Archie, Falconku, Haničko, Arynko, Holly, Hugísku, Hermionko a Rajlenko, ať vás i nadále provází pevné zdraví, ať jste stále veselí, mazliví a šťastní, ať máte vždy jen měkounké pelíšky a také plná bříška vašich oblíbených dobrot!
Za starostlivou péči patří velké díky vašim rodinám

vaše chůva Jitka 

87652013-9344-4786-89A7-C55437E1E347.jpegCHRIS CHARLES Czech Spring, foto @ R.Oliva


Vrh "J"

Štěňátka vrhu "J" plánujeme na jaro 2023. Změna v našem rozhodnutí může nastat podle momentálního stavu v době krytí.  Situace, kdy se rozhodneme vrh odložit může nastat v nejistotě ohledně zdravotního stavu feny, bezpečnosti, klidu a zabezpečení vrhu proti možnému strádání, a také obavy o budoucnost narozených štěňátek.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.