Vítejte u whippetů  

Czech Spring 

logo_Czech Spring_barevne.png

Láska k tomuto, původem anglickému plemeni, u mne zahořela pořízením první whippetky Besinky v roce 1997. O pár let později jsem se, po pečlivém uvážení a nasbírání i vlastních zkušeností v soužití s tímto úžasnými plemenem, rozhodla věnovat chovu. V roce 2007 jsem si proto nechala zaregistrovat mezinárodně chráněnou chovatelskou stanici s názvem Czech Spring. První plánovaný vrh "A" jsme ve stanici přivítali pět let poté, v květnu roku 2012. Cílem chovatelství je pro mne produkce zdravých, co nejvíce odolných jedinců s typickými whippetími rysy především výstavní linie, s dobrou přátelskou povahou a také zdravou chutí si zaběhat. Zakladatelkou tohoto mého  chovatelského snu se stala krásná whippetka Pollyanna, kterou jsme si spolu s Petrem pořídili z naší do té doby nejznámější české chovatelské stanice whippetů, Z Úplňku. Za průkopnici Czech Spring chovu, krásné Polly, nepřestanu být proto vděčna celé rodině Chrpů.

chovatelka Jitka

9B581DBB-2426-41D5-84DD-B3430FD56AAF.PNG
21. květen

Jedenáct let, co se mamince Polly narodilo deset úžasně barevně pestrých whippetích miminek, náš historicky první vrh v chovatelské stanici ... pět holčiček -  Apollyanna, Amalia Rosa, Aireen, Aimee, Alicia a pět kluků - Ave Miras, Achat Blue Boy, Agent No.One, Adrian, Acrobat Boy.
Všem našim "úžasným jedenáctiletým veteránům", přejeme všechno nejlepší!
Užívejte si pevné zdraví, lásku a spoustu radostných chvil ve svých báječných rodinách. Vašim pánečkům děkujeme laskavou, péči a lásku. Maminka Polly, která odpočívá za duhovým mostem, a na kterou stále s láskou vzpomínáme,  by z vás určitě měla velikou radost.  Radost z vás máme i my všichni v rodné stanici.
Vaše milující chůva Jitka 
IMG_4678.jpg

Amalia Rosa Czech Spring


Vrh "J"

Štěňátka vrhu "J" plánujeme na druhou polovinu roku 2023. Změna v našem rozhodnutí může nastat podle momentálního stavu v době krytí.  Situace, kdy se rozhodneme vrh odložit může nastat v nejistotě ohledně zdravotního stavu feny, bezpečnosti, klidu a zabezpečení vrhu proti možnému strádání, a také obavy o budoucnost narozených štěňátek.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.