OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

 

  CAC und Clubsiegershow (WCD) 
Possen/D

Ve dnech 17. - 18.5. jsme uskutečnili plánovaný výlet na dvě výstavy pořádané německým Whippet Clubem (WCD) do Possenu. Nalákali nás především rozhodčí, kteří byli na celý víkend pozváni. Amálka si naposledy vystřihla pózování v mezitřídě, siné konkurenci 8 fen. Oba dny skončila shodně na čtvrtém místě se známkou V4 s velice pěkným hodnocením od obou rozhodčích. Igráčka jsme vystavovali ve Třídě čestné - v této třídě se vystavovali vipeti pouze s podmínkou držitelství titulu ICH. První den byl ve své třídě sám a druhý den s pejskem Windmeister´s Endless Spitit.  

17.5.2014 - sobota

Judge: Rudi Peters Brandt/DK (Frontrunner Whippets) 

MCH.IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - Třída čestná - V1

Judge: Sharon Sakson/USA (Paris Whippets)

AMALIA ROSA CZECH SPRING - Mezitřída - V4

18.5.2014 - neděle

Judge: Sharon Sakson/USA

IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - Třída čestná - V2

Judge: Rudi Peters Brandt/DK 

AMALIA ROSA CZECH SPRING Mezitřída - V4

Děkujeme  rozhodčím za posudky, kterých si moc vážíme.

Ač nás ze začátku provázely trochu komplikace s navigací a ubytováním, nakonec jsme odjížděli s příjemným pocitem a rozhodnutím, že jsme zde určitě nebyli naposledy.

 

 Výsledky:
 
CAC SHOW WHIPPET CLUB (WCD)
17. 5. 2014
Judge:
Ruden - Rudi Brandt/DK
Hündinnen: Sharon Sakson/USA 
  
RÜDEN 
Veteranen Klasse:
MCH.WHIPCAT PILLOW TALK - V1 vet.VDH, vet.CAC
HERKULES OF TONTUTA - V2, res.vet.VDH, res.vet.CAC
SATANGIN JUNE JOKE - fehlt
Puppyklasse:
CREME ANGLAISE´S ALEGRO CON BRIO - VVSP
Jungstenklasse:
EUROSTAR´S QUEENS MUSIC MAN - fehlt
Ehrenklasse:
MCH.IGRAČEK OD HNĚVÍNA - V1
Jugendklasse:
WHIPCAT SLOOP JOHN B - V3
BLANDOS CANE DA SOGNO - SG
PALLID DRAGON BOND´S SKYFALL - SG4
MANOURCOURT´S MADE MY DAY - V2, res.Jgd.VDH, res.Jgd.CAC
RIVARCO FANTASTICO GIOTTO AT ESPLENDIGOS - V1, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Jgd.BOB, BOB
VICTOR HUGO OF GENTLE MIND - fehlt
Zwischenklasse:
QUIRINUS OF GENTLE MIND - V2, res.VDH
KOSEILATA´S KILIMANJARO KEDIRA - V3
TERTIUS GAUDENS OF GENTLE MIND - V
RUNNING CLOUD´S EXTRAORDINARY - fehlt
RUNNING CLOUD´S EASY GOING - V4
RES PUBLICA OF GENTLE MIND - V1, VDH, CAC
Championklasse:
CH.PETER PAN Z ÚPLŇKU - V3
CH.LAST SUPERMANN OF GENTLE MIND - V2, res.VDH
CH.SIPREX JENS - V1, VDH
Offene Klasse:
BESTIES PICTOR IGNOTUS - V
JIMMY CHEW OF GENTLE MIND - V4
COURTHILL CRIMSON SHADOW SHCM - V2, res.VDH
BETTY BARKLEY MISTER JOHNES - V
BETTY BARKLEY MATCHBALL - V3
WINDMEISTER´S GLORIOUS LEADER - SG
COLLONEY FANTASTIC MR.FOX - V1, VDH, res.CAC     
DR.DOOLITTLE SUNNY FUNNY - V
MONTGOMERY LIVELY PACKS - SG
FAUN OF GENTLE MIND - V
WHIPCAT YOUR SONG - V
Hündinnen
Veteranenklasse:
KISS ME, KATE OF GENTLE MIND - V4
ID EST YOKO - V3
BETTY BARKLEY EMOTON - V2, res.vet.VDH, res.vet.CAC
FOREVER BLUE FIONA MAY - V5
QUODLIBET OF GENTLE MIND - V1, vet.VDH, vet.CAC
Puppyklasse:
WHIPCAT THAT´S LIFE - VV4
CRÉME ANGLAISE´S PLENTY O´TOOLE - VV1
CRÉME ANGLAISE´S ARCO ANDANTE - VV2
AGUA APPOLONIA - VV3
Jungstenklasse: 
ZICKE OF GENTLE MIND - VVSP2
CHERUBIM´S ROYAL BARONESS HANNA - VVSP3
EUROSTAR´S QUEENSWOOD LADY  - VVSP1
Jugendklasse:
RANVELI SWEDE DREAMS AT ELEQUAL - SG
JETSTREAM WINDMEISTER PRINCESS - SG
ANCARI´S DAILY TRUE - SG
ANCARI´S DELIVERY OF FLOVER - V
AMAZING SOUL BANDORA MAE - V4
U-TUBE TALENT OF GENTLE MIND - V1, Jgd.VDH, Jgd.CAC
HELLO MY SUNSHINE TOOMIE TRISHEL - V3
AMAZING GRACE FANCY THAT - V2, res.Jgd.VDH, res.Jgd.CAC
Zwischenklasse:
AMALIA ROSA CZECH SPRING - V4
GLACE A LA VANILLE TOOMIE TRISHEL - V
SHOWMASTER´S ICE CRYSTAL - SG
EUROSTAR´S PENNY LANE - V
ANCARI´S BELLE BIJOU - SG
AMAZING SOUL A DESTINY´S DREAM - V1,VDH
TALKING ABOUT CAMERON DIAZ - V3
TEMPUS FUGIT OF GENTLE MIND - V2, res.VDH
Championklasse:
HELLO WORLD DI MAHANA - V2, res.VDH
BETTY BARKLEY LUMUMBA - V3
FLICFLAC RENAISSANCE - V4
BELLE DE LA RIENNE TOOMIE TRISHEL - V1, VDH
GREY VELVET OF GENTLE MIND - V
Offene Klasse:
WHIPCAT LADY IN RED - SG
PALLID DRAGON ABHISHEKA - V
D.LLAITHLLEN FLY TILL DAWN - V
RUNNING CLOUD´S COCONUT KISS - SG
ANCARi´S ARGENTINA EVITA - V3
CRÉME ANGLAISE´S HELLO LOOK AT ME - V2, res.VDH, res.CAC
ARIEL ALMIR´S FAMILY - V
ELIZA VON ANLUNA´S - SG
SHOWMASTER´S HONEY HONEY - SG
L´INCORONAZIONE D P. OF GENTLE MIND - fehlt
PRIORY´S TOMBEE DE SUD - V1, VDH, CAC, BOS
JOHANNA AMALIA OF GENTLE MIND - V4
EUROSTAR´S OB LA DI-OB LA DA - V
HIGH LOVE DU HARRAS D´HELIOS - V
EUROSTAR´S ONE FOR ME - SG
WCD CLUBSIEGERAUSSTELLUNG
18. 5. 2014
Judge:
Rüden - Sharon Sakson/USA
Hündinnen - Rudi Brandt/DK  
 
RÜDEN
Veteranen Klasse:
MCH.WHIPCAT PILLOW TALK - V2,res.vet.VDH, res.vet.CAC
HERKULES OF TONTUTA - V3
LORD FAUNTLEROY OF GENTLE MIND - V1, vet.VDH, vet.CAC
SATANGIN JUNE JOKE - fehlt
Puppyklasse:
CREME ANGLAISE´S ALEGRO CON BRIO - VV1
Jungstenklasse:
EUROSTAR´S QUICKSTEP -  VV2
LINEA´S APPRECIATES ALFRED - VV1
Ehrenklasse:
ICH.MCH.IGRAČEK OD HNĚVÍNA - V2
ICH.MCH.WINDMEISTER´S ENDLESS SPIRIT - V1, EHR.BOB
Jugendklasse:
WHIPCAT SLOOP JOHN B - V2, res.Jgd.VDH, res. Jgd.CAC
BLANDOS CANE DA SOGNO - SG
PALLID DRAGON BOND´S SKYFALL - SG
MANOURCOURT´S MADE MY DAY - V3
RIVARCO FANTASTICO GIOTTO AT ESPLENDIGOS - V1, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Clubjugendsieger 2014, Jgd.BOB
VICTOR HUGO OF GENTLE MIND - V4
Zwischenklasse:
QUIRINUS OF GENTLE MIND - V2
TERTIUS GAUDENS OF GENTLE MIND - SG
AUTUMN LOVE´S CLAIM TO HONOUR - SG4
RUNNING CLOUD´S EXTRAORDINARY - fehlt
RUNNING CLOUD´S EASY GOING - V3
RES PUBLICA OF GENTLE MIND - V1, VDH, CAC, BR, Clubsieger 2014,
Championklasse:
CH.PETER PAN OF GENTLE MIND - V3
CH.LAST SUPERMANN OF GENTLE MIND - V1, VDH
FRONTRUNNER´S RUE ROYAL - V2, res.VDH
CH.SIPREX JENS - V4
Gebrauchhunde Klasse:
KOSEILATA´S COME WITH ME - V1, GebrauchhundeBOB, VDH
Offene Klasse:
JIMMY CHEW OF GENTLE MIND - V1, VDH, res.CAC
COURTHILL CRIMSON SHADOW SHCM - V3
KOSEILATA´S KILIMANJARO KEDIRA - SG
FAUN OF GENTLE MIND - V
BETTY BARKLEY MATCHBALL - V
WINDMEISTER´S GLORIOUS LEADER - SG
COLLONEY FANTASTIC MR.FOX - V2, res.VDH
FRONTRUNNER´S KING´S RANSOME - V4
WHIPCAT YOUR SONG - V
Hündinnen
Veteranenklasse:
KISS ME, KATE OF GENTLE MIND - V4
ID EST YOKO - V1, vet.VDH, vet.CAC vet.Clubsieger 2014
BETTY BARKLEY EMOTON - V2, res.vet.VDH, res.vet.CAC
QUODLIBET OF GENTLE MIND - V3
Puppyklasse:
WHIPCAT THAT´S LIFE - VVSP2
CRÉME ANGLAISE´S PLENTY O´TOOLE - VVSP1
CRÉME ANGLAISE´S ARCO ANDANTE - VVSP3
Jungstenklasse: 
ZICKE OF GENTLE MIND - VVSP2
CHERUBIM´S ROYAL BARONESS HANNA - VVSP3
EUROSTAR´S QUEENSWOOD LADY - VVSP1, Jüngst.BOB
Jugendklasse:
RANVELI SWEDE DREAMS AT ELEQUAL - V
JETSTREAM WINDMEISTER PRINCESS - V
ANCARI´S DAILY TRUE - V
ANCARI´S DELIVERY OF FLOVER - V
PALLID DRAGON BOND´S HONEY RYDER - V3
PALLID DRAGON BOND´S FIONA VOLPE - fehlt
AMAZING SOUL BANDORA MAE - V
U-TUBE TALENT OF GENTLE MIND - V4
HELLO MY SUNSHINE TOOMIE TRISHEL - V1, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Jgd.Clubsieger 2014
AMAZING GRACE FANCY THAT - V2, res.Jgd.VDH, res.Jgd.CAC
Zwischenklasse:
AMALIA ROSA CZECH SPRING - V4
GLACE A LA VANILLE TOOMIE TRISHEL - V2, res.VDH
SHOWMASTER´S ICE CRYSTAL - SG
EUROSTAR´S PENNY LANE - SG
ANCARI´S BELLE BIJOU - SG
AMAZING SOUL A DESTINY´S DREAM - V3
TEMPUS FUGIT OF GENTLE MIND - V1, VDH
Championklasse:
HELLO WORLD DI MAHANA - V1, VDH, CAC, BH, BOB, Clubsieger 2014
BETTY BARKLEY LUMUMBA - V2, res.VDH, res.CAC
BELLE DE LA RIENNE TOOMIE TRISHEL - V3
GREY VELVET OF GENTLE MIND - V4
Offene Klasse:
WINDMEISTER´S GRACEFUL GLORIA - SG
WHIPCAT LADY IN RED - V3
RUNNING CLOUD´S COCONUT KISS - V
ANCARi´S ARGENTINA EVITA - V
CRÉME ANGLAISE´S HELLO IT´S ME - V1, VDH
CRÉME ANGLAISE HELLO LOOK AT ME - V2, res.VDH
JOHANNA AMALIA OF GENTLE MIND - V4
ARIEL ALMIR´S FAMILY - V
WHIPCAT GOODDAY SUNCHINE - fehlt
EUROSTAR´S OB LA DI-OB LA DA - SG
HIGH LOVE DU HARRAS D´HELIOS - V
EUROSTAR´S ONE FOR ME - SG