COLLIN GREY 

Pedigree

ENTERED - ZADANÝ

Modře žíhaný kluk s bílými znaky, které jsou pěkně nakombinované z jedné části od maminky a  druhé od tatínka. Stejně jako u jeho sestřičky Candy si majitelé kteří mají rádi extravagantní eleganci přijdou na své. Bude to pejsek, který upoutá pozornost. Očičko v bílé bude "malované" jako u Polly. Pohled a hlava je tatínka Teddyho, kožíšek totožný s maminčiným.  Porodní váha: 410g

Povaha: Pořízek "Horal" tak mu u nás říkáme, protože bude bydlet v Krkonoších. Přezdívka se k němu hodí i proto, že je to krásně rostlý pejsek se samčí hlavou a povahou vyrovnanou. Takový správný chlap, který se nají, něco podělá a pak s sebou mrskne, kde se dá - ani to nemusí být zcela měkké. Je přátelský, samostatný, na zavolání přiběhne rád.     

 

 

Na první letní den jsme se s velkým pohodářem, klukem - horalem, rozloučili. Krásné jméno mu vybrala, jak je u nás zvykem, jeho majitelka. Přejeme "Horálkovi" krásný, na pohyb bohatý život, který na něj určitě čeká střídavě ve Špindlerově Mlýně a na chalupě s velkou zahradou a sadem. 

O to aby mu bylo "vipetě krásně" se postará nová majitelka paní Petra s manželem, které jsme mimochodem moc rádi poznali.  

 

 

 

 

 

poslední společné foto před odjezdem, Collin s maminkou a Amálkou ...


 

photo:  Colin three weeks old 

Pedigree of Collin Grey Czech Spring

Collin Grey Czech Spring

Uncle Teddy z Uplnku Barnesmore Galileo Adagio Love Supreme
Barnesmore Cheyenne
Madelaine z Uplnku Hasue Forever Mine
Hetera z Uplnku
Pollyanna z Uplnku Bayard Tomatin Khabaray Single Malt at Dumbriton
Elleonia Little Madam
Keiko z Uplnku Whipcat Fire Island at Courthill
Hetera z Uplnku

 

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář