OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Country weekend Chlumec 2011

Klubová výstava KCHCHADP

Výstava  pro plemena Whippet a Greyhound se zadáváním titulů CAJC, CAC a Country winner.

 Výsledky:
Kruh č. 1.
rozhodčí: Veronika Frolíková (CZ) – (zadávání titulu BOJ)
Whippet pes:
Třída mladých
4. ABSOLUTE JOY de Wallrock – V
5. ALEX WILLIEM z Jirčanského labyintu -V
6. ALEX Monteka - neúčast
7. ALLUCCIO Con Amore – V4
8. JCH. IGRÁČEK od Hněvína – V3
9. TAYLOR z Hedvábí – V1, CAJC
10. JCH. TIGRITO z Hedvábí – V2
Whippet feny:
Třída štěňat
28. BOND GIRL Valentine Dogs – VN2
29. GENEVIEVE Lásky dar – VN3
30. GENTLE GILIE Lásky dar – VN1, BEST BABY
Třída dorostu
31. CONNECTING PEOPLE Sunny Funny – VN2
32. ELLE LA BONTÉ Toomie Trishel – VN1, BEST PUPY
 Třída mladých
33. ANELI Con Amore – V4
34. BANDITA Silky Karim – V3
35. IMAGINE od Hněvína – V1, CAJC, BOJ, BEST PARTICOLOUR
36. ISABELLA od Hněvína – V2
 
 
Kruh č. 2
rozhodčí: Marco Sistermann (D) – (zadávání titulů Country Winner, BOB, BOS, BOV)
Whippet pes:
Mezitřída
11. AMADEO Con Amore – V4
12. AMIGO Con Amore – V3
13. Tazaris IKARIAM –  V2, res.CAC
14. JCH. VELVET DREAM z Úplňku – V1, CAC,
Třída otevřená
15. BON AMI RICCO DE Tommie Trishel – V1, CAC, BEST MOVENT
16. JCH. NOMEN OMEN z Hedvábí – neúčast
17. NOUGAT ORION z Hedvábí – V2, res.CAC
18. N.N. z Hedvábí – neúčast
19. PYGMALION z Hedvábí – VD3
Třída pracovní
20. IN TIME ze Spinbart Gou – VD1
Třída vítězů
21. JCH BUNGEE JUMPER – V2, res.CAC
22. CH.DJ TIGER KING Lásky dar – V3
23. ICH.PANTHER´S GHOST z Úplňku – V1, CAC, COUNTRY WINNER
Třída veteránů
24. CH.CARDINAL CART Lásky dar – V1, BEST VETERAN DOG
Třída čestná
25. Jesterland GUESS WHO – VD3
26. CH. NEWMAN z Úplňku –  V1, TOP PRIMUS
27. CH. VELASQUEZ z Vilcabamba –  V2
 
 
Whippet feny
Mezitřída
37. BRITANNICA Silky Karim – V2, res.CAC
38. INTRIGA Bohemia Snap Dog – V3
39. UNITA z Úplňku – V1, CAC,COUTRY WINNER, BOS
Třída otevřená
40. HAFIA od Hněvína – V3
41. JCH Nimrodel PAINTED LADY – V2, res.CAC
42. SAXANA z Hedvábí – V4
43. Der Mickleover WICKED WONDERFUL – V1, CAC,
Třída pracovní
44. LÚTHIEN z Hedvábí – VD1
 Třída vítězů
45. ICH. PETIT FILLE z Úplňku – V1, CAC
 Třída veteránů
46. ICH ABIGAIL Pibaro – V2
47. BIKILA od Hněvína – VD
48. CH. HISPANIOLA z Hedvábí – V4
49. ICH. KEIKO z Úplňku – V1, BEST VETERAN BICH, BOV, SPECIAL PRICE
50. ICH. Moonlake MUD IN YOUR EYE – V3
Třída čestná
51. CH. POLLYANNA z Úplňku – V1, TOP PRIMUS, BEST HEAD
 
 NEJLEPŠÍ PÁR – z Úplňku
NEJLEPŠÍ CHOV. SKUPINA – z Úplňku