CRACK WIFI 

Pedigree

 

Kluk modrý, jemně žíhaný s bílými znaky. Působí elegantně a typicky "mužsky". Barevně velmi libě lahodí oku. Pokud po mamince a taťkovi podědí stavbu těla, tak bude ozdobou výstav. Krásné jméno mu vybrala jeho budoucí majitelka Györgyi. Pokud bude tento vipetík štěkat, tak to bude jistotně maďarsky. Porodní váha: 382g

Povaha:  "Wifoušek" je roztomilý pejsek a krátce ho vystihne slovo všudybýlek (wifi by taky mělo být všude). Musí vše prozkoumat a všude vlézt. Na zahradě si nalezne i sebemenší otvor, aby zevnitř pořádně prozkoumal. Výraz z něj dělá andílka, ale je to pravý a velice dobře stavěný chlapák!  

 

Loučení s Crack Wifi Czech Spring - "Wifouškem" 

V úterý 23. června jsme časně ráno přivítali milou návštěvu, Gyorgyi z Budapešti. Přijela si pro Wifouška spolu se svými kamarádkami, se kterými trávila pár dní cestováním po Čechách. Na konci putování si podle plánu přijela vyzvednout již připraveného miláčka, aby s ním odjela do jeho nového domova. S celou smečkou se děvčata krásně pobavila a na Gy bylo znát, že budou s Wifouškem skvělá dvojka. Přejeme oběma krásné chvíle spolu, hodně zdraví a lásky. Určitě jsme se neviděli naposledy, i když nás dělí stovky kilometrů.

 

Měj se krásně WIFI! 

 

 

  700 kilometrová cesta dopadla dobře, protože chlapeček skoro celou cestu prospal. Neměl žádné potíže, spokojeně se prý během cestování najedl, napil i vyprázdnil. Není divu, vždyť prcek má geny po rodičích, kteří jsou dokonalí harcovníci. 

 

 

 

 

foto: Györgyi

 

photo:  Crack three weeks old

Pedigree of Crack Wifi Czech Spring

Crack Wifi Czech Spring

Uncle Teddy z Uplnku Barnesmore Galileo Adagio Love Supreme
Barnesmore Cheyenne
Madelaine z Uplnku Hasue Forever Mine
Hetera z Uplnku
Pollyanna z Uplnku Bayard Tomatin Khabaray Single Malt at Dumbriton
Elleonia Little Madam
Keiko z Uplnku Whipcat Fire Island at Courthill
Hetera z Uplnku

 

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář