OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

GRAND PRIX SLOVAKIA 2013
NITRA
1. 6. 2013
IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - třída šampionů - V1, CAC, CACIB, BOS, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER
(Igráčkovi chybí poslední CACIB pro získání titulu C.I.B.)
AMALIA ROSA CZECH SPRING - třída mladých - V2
 
DERBY WINNER SHOW 2013
NITRA
2. 6. 2013
IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - třída šampionů - V1, CAC, res.CACIB
AMALIA ROSA CZECH SPRING - třída mladých - V2 
 
GRAND PRIX SLOVAKIA 2013  (CACIB) 
1.6.2013
Rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková/SK
PSI (11)
Třída mladých:
LEGEND OF THE GOLDENRAIN SIR JEREMY – V1, CAJC
NAPOLEON OF GENTLE MIND – V3
XINGU  Z  HEDVÁBÍ – V2
Mezitřída:
TYLKO TEN PARANOIA – V1, CAC, res.CACIB
VICTORY  Z HEDVÁBÍ – V3
WHISKEY ON THE ROCKS Z HEDVÁBÍ – V2, res.CAC
Třída otevřená:
ALEX MONTEKA – V1, CAC
POSEIDON  AYORT BACK – V4
TERMINUS  AYORT BACK – V3
WHIPCAT  PILLOW TALK – V2, res.CAC
 Třída šampionů:
IGRÁČEK  OD HNĚVÍNA – V1, CAC, CACIB, BOS, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER
 FENY (12)
Třída štěňat:
FANTASY  EDITION PETULA- VERA  -  VN1, BEST BABY
 Třída dorostu:
RIVARCO  EBONETTE  BLACK PEARL – VN1, BEST PUPPY,
Třída mladých:
AMALIA  ROSA  CZECH  SPRING – V2
AMÁLKA  ALMIR´S  FAMILY – V3
ARIEL  ALMIR´S  FAMILY – V1, CAJC, BOJ, BOB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER, BOG2, JBIS2
SOBRESALTO  REGINA  ELENA – V4
Mezitřída:
TYLKO TY AKUABA  PARANOIA – V2, res.CAC
UNIQUE  Z HEDVÁBÍ – V1, CAC, res.CACIB
YAMPADAMPA   Z  ÚPLŇKU  - V3
 Třída otevřená:
LEGEND OF THE GOLDENRAIN MARY COUNT – V1, CAC, CACIB
Třída šampionů:
AMIRAH  JASMINE  CON  AMORE – V2, res.CAC
UNITA  Z  ÚPLŇKU – V1, CAC
DERBY WINNER SHOW 2013 (CACIB)
Rozhodčí: Harri Lehkonen/FI
 PSI (11)
Třída mladých:
LEGEND OF THE GOLDENRAIN SIR JEREMY – V1, CAJC
NAPOLEON OF GENTLE MIND – V2
XINGU  Z  HEDVÁBÍ – V3
Mezitřída:
TYLKO TEN PARANOIA – V1, CAC, CACIB, BOS, DERBY WINNER
VICTORY  Z HEDVÁBÍ – V3
WHISKEY ON THE ROCKS Z HEDVÁBÍ – V2, res.CAC
 Třída otevřená:
ALEX MONTEKA – VD2
POSEIDON  AYORT BACK – D
TERMINUS  AYORT BACK – VD3
WHIPCAT  PILLOW TALK – V1,CAC
 Třída šampionů:
IGRÁČEK  OD HNĚVÍNA – V1, CAC, res.CACIB
FENY (10)
 Třída dorostu:
RIVARCO  EBONETTE  BLACK PEARL – VN1, BEST PUPPY
 Třída mladých:
AMALIA  ROSA  CZECH  SPRING – V2
ARIEL  ALMIR´S  FAMILY – V1, CAJC, BOJ, DERBY WINNER, JBIG, BIS3
(nový Slovenský junior šampion)
SOBRESALTO  REGINA  ELENA – V3
 Mezitřída:
TYLKO TY AKUABA  PARANOIA – V1, CAC, CACIB, BOB, DERBY WINNER
UNIQUE  Z HEDVÁBÍ – VD3
YAMPADAMPA   Z  ÚPLŇKU  - VD2
 Třída otevřená:
LEGEND OF THE GOLDENRAIN MARY COUNT – V1, CAC, res.CACIB
 Třída šampionů:
AMIRAH  JASMINE  CON  AMORE – V2, res.CAC
UNITA  Z  ÚPLŇKU – V1, CAC