BELLAMEE  KEIKO  PEDIGREE                               

Celoštátna výstava všetkých plemien Nitra 2015. CAC All Breeds Show Nitra 2015 - 5.6.2015 - Judge : Vojteková Iveta (SK)
Bellamee Keiko Czech Spring - tř.mladých - V1,CAJC,JBOB,JBOG (Judge: Paunovič Dušan-RS), foto: Ivo 

rodinka, zleva: Amálka, Keiko a Igráček 

 

9. - 10. 5. 2015. Bellamee Keiko Czech Spring se spolu se svými novými majitely Luckou, Ivem a Nikolkou i vipetími "sestřičkami" Beuškou a Corinkou zúčastnila víkendové duo výstavy na Slovensku v Lučenci, kde všichni sklidili veliký úspěch. Naše Keiko ve třídě dorostu byla po oba dny VN1 a v závěrečkách Best puppy female skončila na krásném 3. místě v sobotu a 2. místě v neděli. Děkujeme rozhodčím za pěkné posudky a Nikolce za předvedení.

Best puppy female - neděle, Bellamee Keiko Czech Spring - VN1, BIS Puppy 2. místo.  Handling: Nikolka Jílková, foto: Ivo Toman 

Keiko spokojená s Nikolkou ...

 

 

foto: Lucka Jílková

 

Malá Keiko, je velká cestovatelka .....

za fotky děkuji Lucce Jílkové a spol.

neděle 15.2.2015 - po pečlivém zvážení (hlavně po stránce citové pro bývalé majitele), jsme všichni společně zajistili novou budoucnost Bellamee Keiko Czech Spring. Důvody byly pro malou vipetku opodstatněné a pro její šťastnou budoucnost nutné. Při přezubování se u ní objevil špatný růst horních řezáků (podle RTG snímku jsou srostlá kořenová lůžka). Vzhledem k tomu, že byla Keiko původně do CHS určena jako fenka pro chov (který nyní již není vhodný),  bylo rozhodnutí začlenit fenku, co by malé štěně, do nové rodiny jasné a jsme přesvědčeni že správné.Keiko (nyní 5 měsíců) tedy na chov nikdy vhodná nebude (nechovat na feně je podmínkou adopce), přes to noví majitelé a naši blízcí přátelé, Lucie Jílková a Ivo Toman mají již jasno - jen na gauči Keiko zahálet nebude. V rodině se aktivně věnují coursingu a spolu s nově získanými sestřičkami, Beuškou a Corinkou, se v něm malá Keiko také třeba najde.  Však o Keiko, naší zubejdě, ještě uslyšíme!

 

FENKA -  narozena: 11.44 hod. - Váha: 298g

Pedigree of Bellamee Keiko Czech Spring
Bellamee Keiko Czech Spring
Igracek od Hnevina
Highnote Secret Dazzler
Nevedith Kfa Kraka
Highnote Phoenix Chinadoll
Lupina z Uplnku
Showstar Just Me
Imagine z Uplnku
Amalia Rosa Czech Spring
Sobresalto Rien Ne Vas Plus
Sobresalto Jamiroquai
Airescot Justina Casagli
Pollyanna z Uplnku
Bayard Tomatin
Keiko z Uplnku
This pedigree was generated by thewhippetarchives.net