OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

  IHA - CACIB NÜRNBERG 2013

12. 1. 2013

Výstavní premiéra našich holčiček!

Jüngstenklasse:

Aireen Czech Spring - vsp

Alicia Czech Spring - vv4

Amalia Rosa Czech Spring - vv3

Offene Klasse:

Igráček od Hněvína - V3

 Celkové výsledky: 

 Judge: Getzinger Doris/AT

PSI

Veteranenklasse

1227 - JASPER - 

Jüngstenklasse

1228 - ALISTAIR OF LORDLY ESSENCE - VV3

1229 - JUSTICE A LEGEND IN TIME - VV2

1230 - RIVARCO DARK FANTASY - VV1

Zwischenklasse

1231 - ID EST CHI - VD

1232 - BLUE SPRING´S GEOFFREY - 

1233 - KARL JOHAN OF GENTLE MIND - V1, VDH, CAC, res.CACIB

1234 - BOXING HELENA´S KON ARDORE - V2, res.VDH

 Championklasse

1235 - DENVER VOM GRÜNEN FICHTELGEBIRGE - V

1236 - PENCLOE TRIPLE CROWN - V

1237 - JESTERLAND JUMANJI - V

1238 - AURIFER A CAPPELLA - V

1239 - JESTERLAND KATHAMUNDU - V4

1240 - CH.AIRWILD´S ANTARES - V2

1241 - CH.KING JOHN OF GENTLE MIND - V3

1242 - SUPETA´S ZIGYLICIOUS - V1, VDH, CACIB

 Offene Klasse

1243 - IGRACEK OD HNEVINA - V3

1234 - VALENTINO DU MANOIR DE LA GRENOUILLERE - VD4

1235 - MERLIN - V2

1236 - RIVARCO APEROL SPRIZZ - V1, VDH, res.CAC

1237 - NOTA´S CREW GULA - 

FENY

 Jüngstenklasse

1248 - AIREEN CZECH SPRING - VSP

1249 - SYLVIANNE´S MABEL - VSP

1250 - AMALIA ROSA CZECH SPRING - VV3

1251 - ALICIA CZECH SPRING - VV4

1252 - SOBERS POMELIA - VV1

1253 - KOSEILATA´S KENIA MISTRESS MOON - VV2 

Jugendklasse

1254 - MATA HARI VOM LOREZER REICHSWALD - VD

1255 - JUCUNDAS ACE BLUE PEARL - V1, Jgd.VDH, Jgd.CAC, Jgd.BOB

1256 - INTRON POLAND WANDERING SKYE BLUE - V4

1257 - NITRIBIT OF GENTLE MIND - V2, res.Jgd.VDH, res.Jgd.CAC

1258 - SHINY SENSATION´S SMOOTH SENSATION - V3

 Zwischenklasse

1259 - DRUANTIA´S INCREDIBLE IVY - V2, res.VDH

1260 - LALE VOM LORENZERREICHSWALD - V

1261 - QUEEN GINEE´S SCARLETT O´HARA - V

1262 - DEWALEH´S IMOGEN - VD

1263 - LILITH VOM LORENZER REICHSWALD - V

1264 - BEE RIVARCO THE ONLY ONE - V1, VDH, CAC, res.CACIB

1265 - CHERUBIMS ROYAL ANNA-LENA - V4

1266 - ABSOLUTE MANN LAP DANCER - V3

Championklasse

1267 -  AMBER LADY OF FOX MANOR - V2

1268 - CH.RIVARCO ANTILOPE - V1, VDH, CACIB, BOB

1269 - BLUE SPRING´S ELEKTRA - 

1270 - SHINY SENSATION´S FIRST SENSATION - V2, res.VDH

 Offene Klasse

1271 - CHARMING CHEETAH AFTER EIGHT - 

1272 - IMRAH VON MULLEWAPP -

1273 - GOLDEN PEANUTS PEPPER - V1, VDH

7274 - QUEEN GINEE´S SAMANTHA - V3

1275 - FORLANA V. LORENZER REICHSWALD - 

1276 - EVA FAST FURIOUS - VD4

1277 - GYLL VON AVERLON - VD

1278 - GRAFIC ART DU HARAS -

1279 - DEWALEH´S GINGER - V2, res.VDH