OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Klubová výstava - Whippet klub

29. květen 2011

Konopiště

Igráček od Hněvína: Třída mladých - V1, CAJC, JBOB

Cardinal Cart Lásky dar: Třída čestná - V1

Ch.Pollyanna z Úplňku: Třída vítězů - V1, CAC 

 

Výsledky:

 Whippet

 Rozhodčí: Peter Mazura, A  

 Ředitel výstavy : Ing. Veronika Kučerová Chrpová 

 Asistenka kruhu : Alena Chrpová 

 Psi / Males 

 Třída štěňat / Baby class 

 01     Úranos Ayort Back  - VN1  

 28.11.2010 ČLP/WH/2898

          o.: Jesus Infant Ayort Back    m.: Helléne Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: Kristýna Nováková

 Třída dorostu / Puppy class

  02     Amorous Look de Wallrock - VN1    

 24.11.2010 CMKU/WH/3904/10

          o.: Rascal z Úplňku                m.: Be My Baby Modrý hit

          Ch.: Šárka Dohnalová            M.: Veronika Nečasová

 Třída mladých / Young class

 03     Akim Arno z Jirčanského labyrintu - V2 

 24.4.2010  CMKU/WH/2746/10

          o.: Satangin June Joke            m.: Ornella z Úplňku

          Ch.: Renáta Kopanicová                  M.: Petra Vodičková

  04     Igráček od Hněvína - V1, CAJC, JBOB, Nejlepší naděje

 17.6.2010   CMKU/WH/2786/10

          o.: Highnote Secret Dazzler    m.: Lupina z Úplňku

          Ch.: Stanislava Beránková     M.: Petr Gajdoš

 05     Indiana Jones od Hněvína -  nepřítomen  

17.6.2010 CMKU/WH/2787/10

          o.: Highnote Secret Dazzler    m.: Lupina z Úplňku

          Ch.: Stanislava Beránková     M.: Lenka Káňová

 10     Armani z Jirčanského labyrintu - V3 

 24.4.2010      CMKU/WH/2748/10

o.: Satangin June Joke            m.: Ornella z Úplňku

          Ch.: Renáta Kopanicová              M.: Petra Vodičková

 06     Télemachos Ayort Back - V4       

 10.5.2010   ČLP/WH/2758

          o.: Hyperión Ayort Back         m.: Jola Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: Irena Mikschová

 Mezitřída / Intermediate class

 07     Uncle Teddy z Úplňku - V1, CAC         

 11.10.2009 CMKU/WH/2647/09

          o.:Ch. Barnesmore Galileo     m.: MultiCh.Madeleine z Úplňku

          Ch.: MVDr. Stanislav Chrpa M.: Simona Kosorin Mgr.

 08     Viking z Úplňku - V2                   

 17.11.2009 CMKU/WH/2674/09

          o.: Sobrasalto Riennevasplus          m.: Kleopatra z Úplňku

          Ch.: MVDr. Stanislav Chrpa M.: Jaroslava Purkytová Ing.

 Třída otevřená / Open class

 09     JCh. Gigi od Hněvína - V1, CAC          

6.5.2008     CMKU/WH/2449/08

          o.: Ch. Satangin June Joke     m.: Ch. Lupina z Úplňku

         Ch.: Stanislava Beránková     M.: Stanislava Beránková

 11     Color Magic Modrý Hit - V2, res. CAC       

 21.12.2008 CMKU/WH/2537/08

          o.: Nostradamus z Úplňku     m.: On My Own z Úplňku     

          Ch.: Štěpánka Snášelová                 M.: Kateřina Navarová

  12     Rigisamus Ayort Back - V3         

 12.5.2009   ČLP/WH/2599

          o.: Chárés z Lindu Ayort Back        m.: Helléné Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: Irena Mikschová

  13     Romulus Ayort Back - VD4           

 12.5.2009   ČLP/WH/2600

          o.: Chárés z Lindu Ayort Back        m.: Helléné Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: Ivan Berta

 Třída vítězů / Winners class

  14     Newman z Úplňku - V1,  CAC, Nejlepší pes, BOB, Supreme Whippet              

 24.8.2005   CMKU/WH/2076/05/06

          o.: Courthill Coat of Arms     m.: Imagine z Úplňku

          Ch.: MVDr. Stanislav Chrpa M.: Jana Drbalová

 15     JCh. Rhadamanthys Ayort Back - VD2 

 12.5.2009 ČLP/WH/2598

          o.: ICh. Chárés z Lindu Ayort Back m.: ICh. Helléne Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: S.+P. Němcovi

 Třída čestná / Honor class

 16     Ch. Cardinal Cart Lásky dar - V1, Vítěz třídy čestné     

 29.5.2003   CMKU/WH/1808/03/05

          o.: Honky-Tonk z Hedvábí     m.: Ariadna Szlachetna Sara

          Ch.: Veronika Frolíková                  M.: Petr Gajdoš

 Feny / Bitches

 Třída štěňat / Baby class

 17     Uraš Ayort Back - VN1                  

 29.11.2010 ČLP/WH/2902

          o.: Ch. Jesus Infant Ayort Back m.: ICh. Helléné Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: S.+P. Němcovi

 Třída dorostu / Puppy class

 18     Fata Morgana Modrý Hit - VN1    

 25.10.2010 CMKU/WH/2888/10

          o.: Bungee Jumper Sunny Funny m.: Royal Rose z Úplňku

          Ch.: Štěpánka Snášelová                 M.: Monika Konopová

 Třída mladých / Young class

 19     Imagine od Hněvína -  V1,  CAJC, Nejlepší  naděje         

 17.6.2010   CMKU/WH/2790/10

          o.: Ch. Highnote Secret Dazzler m.: Ch. Lupina z Úplňku

          Ch.: Stanislava Beránková     M.: Šárka Valášková

 20     Iron Maiden od Hněvína - V2     

 17.6.2010   CMKU/WH/2791/10

          o.: Ch. Highnote Secret Dazzler m.: Ch. Lupina z Úplňku

          Ch.: Stanislava Beránková     M.: Stanislava Beránková

 21     Isabella od Hněvína - V3             

 17.6.2010   CMKU/WH/2792/10

          o.: Ch. Highnote Secret Dazzler m.: Ch. Lupina z Úplňku

          Ch.: Stanislava Beránková     M.: Šárka Dohnalová

  22     Iupee od Hněvína - V4                          

 17.6.2010   CMKU/WH/2793/10

          o.: Ch. Highnote Secret Dazzler m.: Ch. Lupina z Úplňku

          Ch.: Stanislava Beránková     M.: Veronika Nečasová

 23     Thetis Ayort Back -  nepřítomna               

 10.5.2010   ČLP/WH/2765

          o.: Hyperión Ayort Back                 m.: Jola Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: Alexandra Píchová

  Mezitřída / Intermediate class

 24     JCh. Seléne Ayort Back - V3      

 30.10.2009 ČLP/WH/2659

          o.: DCh. Figo Ticking Timebomb m.: Ch. Léda Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: S.+P. Němcovi

 25     Unita z Úplňku - V1, CAC, Nejlepší fena, BOS                     

 11.10.2009 CMKU/WH/2652/09

          o.: Barnesmore Galileo           m.: Madeleine z Úplňku

          Ch.: MVDr. Stanislav Chrpa M.: Jiří a Alena Novotní

 26     Velvet Vision z Úplňku - V2, res.CAC                 

 17.11.2009 CMKU/WH/2675/09

          o.: Sobresalto Riennevasplus m.: Kleopatra z Úplňku

          Ch.: MVDr. Stanislav Chrpa M.: Jaroslava Purkytová Ing.

 Třída otevřená / Open class

 27     Brittany Gentle Heart - V2, res.CAC          

 19.8.2008   CMKU/WH/2494/08

          o.: Inzagi ze Spingbart Gou    m.: Baccara Inventum

          Ch.: Lenka Dvořáková           M.: Tereza a Marcel Fraňkovi

 28     Helga od Hněvína - V1, CAC                 

 30.3.2009   CMKU/WH/2586/09

          o.: Egon od Hněvína               m.: Nefertiti z Úplňku

          Ch.: Stanislava Beránková     M.: Roman Davídek

 29     Quinta Essentia Ayort Back - VD3         

 17.12.2008 ČLP/WH/2533

          o.: Hyperión Ayort Back                 m.: Gama Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: Jana Konečná

 30     Sweet Bella z Úplňku -  nepřítomna          

 4.12.2008   CMKU/WH/2524/08

          o.: Ch. Typhoon von der Oelmühle m.: Ch. La Belle z Úplňku

          Ch.: MVDr. Stanislav Chrpa M.: Ondřej Mudra

 Třída pracovní / Working class

 31     Chlkiopé Ayort Back - V1, CAC           

 21.6.2003   ČLP/WH/1824/07

          o.: Kontynuator Tradycji Meradith m.: Apollonia Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: Němcovi

 Třída vítězů / Winners class

 32     Ch. Pollyanna z Úplňku - V1, CAC      

 25.3.2007   CMKU/WH/2283/07/08

          o.: Bayard Tomatin                m.: MultiCh. Keiko z Úplňku

          Ch.: MVDr. Stanislav Chrpa M.: Petr Gajdoš

 33     Omnia Vincit Ayort Back - V2, res.CAC    

 28.10.2007 ČLP/WH/2363

          o.: Hyperión Ayort Back                 m.: Chalkiopé Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: Veronika Nečasová

 34     Qui Vadis Ayort Back - VD3         

 17.12.2008 ČLP/WH/2534

          o.: Ch. Hyperion Ayort Back m.: Ch. Gama Ayort Back

          Ch.: Petr Němec                     M.: S.+P. Němcovi

 Třída vetránů / Veteran class

 35     Abigail Pibaro - V1,  Vítězka tř. veteránů, Nejlepší veterán v plemeni                    

 7.2.2003     CMKU/WH/1789/03/04

          o.: Honky-Tonk z Hedvábí     m.: Princessa z Vilcabamba

          Ch.: Patrik Panýrek                M.: Jana Drbalová

 36     Kleopatra z Úplňku  - V2            

 19.4.2002   CMKU/WH/

          o.: Whipcat Fire Island at Courthill m.: Hetéra z Úplňku

          Ch.: MVDr. Stanislav Chrpa M.: Jaroslava Purkytová Ing.

 Třída čestná / Honor class

 37     Be My Baby Modrý Hit - V2                

 25.7.2007   CMKU/WH/2311/07

          o.: Typhoon von der Oelmühle        m.: Limeta z Úplňku

          Ch.: Štěpánka Snášelová                 M.: Šárka Dohnalová

  38     Berenika Pibaro - V1,  Vítězka třídy čestné                

 1.4.2004     CMKU/WH/1931/04/05

          o.: Tiramisu di Farneto           m.: Princessa z Vilcabamba

          Ch.: Patrik Panýrek                M.: Jana Drbalová

 Mladý vystavovatel 

Natálka a Chalkiopé Ayort Back

 Nejlepší pár 

 Rhadamanthys Ayort Back a Uraš 

 Nejlepší chovatelská stanice

Ayort Back Chov: Petr Němec