OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

KRÁSA A VÝKON KCHCHADP 2016

25. 6. 2016 - Klubová výstava bez zadávání KV

Chlumec nad Cidlinou

rozhodčí: Vojtek Vlastimil/SK

CLOUD DANCER Czech Spring - Třída mladých (8) - V4
AIREEN Czech Spring - Třída otevřená (8) - V2, res.CAC
IGRÁČEK od Hněvína - Třída čestná - V1, Vítěz třídy čestné

dobře si na výstavě vedly i naše odchovy:
APOLLYANNA Czech Spring - Třída otevřená(8)- V3, Nejhezčí jednobarevný.  
CARPE DIEM Czech Spring - Třída mladých (6) - V3 (výstavní premiéra)
BELLAMEE KEIKO Czech Spring - Mezitřída (5) - V1,CAC
BONNIE BEE Czech Spring - Mezitřída (5) - VD 

26.6.2016 - coursing - Chlumecká koruna KCHCHADP
rozhodčí: Vojtek Vlastimil/SK

APOLLYANNA Czech Spring (maj. Jindřiška Kolaříková)
3. místo whippet sprinter mix (8)- 
Šampion pro krásu a výkon 2016!

Šampion pro krásu a výkon,  foto: Jindřiška Kolaříková
 

Výsledky:

PSI
Třída štěňat:
ARES CHESTER G Purple - VN1
Třída dorostu:
DE CAPO Valentine dogs - VN1
Třída mladých:
ARIO Mon Miracle - V1, CAJC
AVE TITUS Invisible Wings - V2
CARPE DIEM Czech Spring - V3
EASY ON THE EYE de Walrock - VD4
EFFULGENCE of World de Walrock - VD
HIDALGO DAFF Lásky dar - VD
Mezitřída:
CROWN GOLD Silky Karim - V3
GAREN Fast Dunderry - V1, CAC, BOB
GENTLEMAN Horská hvězda - D
JOLLY PIXIE Toomie Trishel - V2, res.CAC
GINO Fast Dunderry - V4
Třída otevřená:
ANGRY BIRD Fancy That - V1, CAC
BASTIAN Almir´s Family - VD4
BLUEMOON Trixtan - VD
BOXTER RAY Deixes - VD3
DAMIEN Trixtan - V2, res.CAC
SPEED IDOL at Stabmeldys - abs.
Třída pracovní:
ALUCCIO Con Amore - VD3
BRIO BROWN Rhoderick Sodar - V2, res.CAC
Ch. TIGRITO z Hedvábí - V1, CAC
Třída vítězů:
Ch. DEXTER Inventum - VD1
Ch. Harropine POSEIDON - VD2
Třída veteránů:
Ch. ALPINE DIESEL Sunny Funny - V2
ATIARO DELA TINCO DI Toomie Trishel - V1, BOV
Třída čestná:
ICh. IGRÁČEK od Hněvína - V1, Vítěz třídy
FENY
Třída štěňat:
DOROTHEA Sláinte Bohemia - VN1
Třída dorostu:
ALISHA Flying bullet - VN1
Třída mladých:
ACE OF HEARTS Invisible Wings - V
CÉLINE DION Sláinte Bohemia - V1, CAJC, BOJ, BOS
CLOUD DANCER Czech Spring - V4
DROP OF DAYDREAM z Úplňku - V3
HEAVEN ELEGANCE Fast Dunderry - abs.
HONESTY LIE Lásky dar - V2
HONEY Fast Dunderry - VD
JOY OF LIFE Toomie Trishel - V
Boxing Helena´s ORANGES AND LEMONS - abs.
Mezitřída:
BELLAMEE KEIKO Czech Spring - V1, CAC
BONNIE BEE Czech Spring - VD
CAMBRIA Silky Karim - V3
CECILIA Sláinte Bohemia - V2, res.CAC
EVENING MIST Rhoderick Sodar - V4
Třída otevřená:
AIREEN Czech Spring - V2, res.CAC
APOLLYANNA Czech Spring - V3
DIAMOND EYES Inventum - VD
EMILY Fast Dunderry - VD
Absoliuti Idile FIRUZE - V4
FRAN FINE Fast Dunderry - V1, CAC
GIVE ME TRUE ROMANCE de la Plaine de l´Orbe - VD
CHARIDA Discobolos - VD
YAVAANSE YASMINE z Hedvábí - abs.
Třída pracovní:
BEATRICE z Úplňku - V1, CAC
CHILLI od Hněvína - VD3
INTRIGA Bohemia Snap Dog - VD2
Třída vítězů:
Ch. CORINA S. z Úplňku - V2, res.CAC
Ch. UNITA z Úplňku - V1, CAC
Třída veteránů:
BALESTRA Sláinte Bohemia - V1
Ch. IKONA z Hedvábí - V3
J.Ch. VALENCIA z Vilcabamba - V2
Třída čestná:
Ch. ISABELLA od Hněvína - V1, Vítěz třídy