KLUBOVÉ VÝSTAVY KCHCHADP

6. 7. 2024  KV CAC se zadáváním titulu Klubový vítěz
Rozhodčí: Stefano Corvi, IT (CHS Antica Carsulae)

EVA MIRAGE Czech Spring - Třída otevřená (13 fen) - V2, res. CAC
AIREEN Czech Spring - Třída veteránů (2 feny) - V2

7. 7. 2024  KV CAC bez zadávání titulu Klubový vítěz
Rozhodčí: Felicity Thompson, IRL (CHS Barnesmore)

EVA MIRAGE Czech Spring - Třída otevřená (12 fen) - V
AIREEN Czech Spring - Třída veteránů (2 feny) - V2

IMG_6717.jpgAIREEN Czech Spring, 12,5 roku. Aireen byla nejstarší vystavovaný whippet po oba dny výstav.

Obrázek JPEG-48C7-93CA-10-0.jpegEVA MIRAGE Czech Spring, 7 let. Evička byla nejstarší whippet ve své třídě.
Za sobotní předvedení Evičky i Aireenky moc děkujeme naší nejlepší handlerce Nikolce

Na naši oblíbenou klubovou výstavu na Konopiště tentokrát vyrazil Petr beze mne a Holly, jelikož máme "mateřské povinnosti" Výstavně provětrat se s ním jela již tradičně Aireen do veteránů a Evička, asi naposledy do open třídy (strašně to utíká ...) Jako vždy bylo toto duo výstav pojato hlavně k setkání s naší whippetí rodinou. V sobotu přijela dokonce i Nikolka, která nám v příšerném horku ty naše "vesničanky" předvedla. Moc jí za to díky! Hlavně práce s Evíkem nás mile překvapila. V sobotu šlapala na packy pouze dcerušce své "sestry Bubu" (FEEL GOOD), která získala titul CAC. Inu krev není voda  ...
Evík byla ve své třídě nejstarší fenou. A Aireen, novopečená prababička, jenž si vedla v tom šíleném vedru na svůj věk v pohybu s Nikolkou jak mladice, byla nejstarším zůčastněným whippetem obou výstav se svými 12,5 lety vůbec. Rovněž náš odchov, sedmiletá Dream of Dark (klon Polušky Drýmajda) si hezky zaběhla ve své třídě vítězů oba dny s nádherným hodnocením od obou rozhodčích.
Všechny tři naše Springačky si dovezly domů nakonec krásné posudky, hezké kokardy a spálené páníčky. Moc děkujeme Nikolce za sobotní profesionální předvedení. Kristinka nafotila tyto krásné fotky.