Všechna štěňátka mají své domovy...

All puppies are now in their new homes

 

 

3. 9. 2014:  Naše Chovatelská stanice whippetů Czech Spring s hrdostí oznamuje narození 8 štěňat (5 holek a 3 kluci)  ve velmi nadějném vrhu "B". Otec: C.I.B.,GCH CZ, CH CZ, SK, HR Igráček od Hněvína,  Matka: Nat.Winner Amalia Rosa Czech Spring. 
 Czech Spring whippet kennel is proudly announcing that very promising "B" litter are born on 3th September 2014
We have 8 puppies (5 girls and 3 boys). Daddy: C.I.B.,GCH CZ, CH CZ, SK, HR Igráček od Hněvína
Mum: Nat.Winner Amalia Rosa Czech Spring. 

9.11. - Naše loučení se štěňátky přišlo dnes do finále.  Rozloučili jsme se s naší milou a křehkou holčičkou BERTIE Czech pring - Whippet Kennel
Bertie byla současně posledním štěňátkem, které čekalo na své nové pečlivě vybrané panečky a domov. Bydlet bude v Praze v domku se zahradou.
Všechno kolem štěňátek tak strašně rychle uteklo. Najednou si člověk uvědomí, jak je všechno pomíjivé a jak je důležité radovat se z každičkého krasného okamžiku, který kolem nás kdy prosviští. 
Vrh B byl pro nás opravdu krásný dar. Díky za něj! 
Získali jsme nové přátele, nové vipetáře a mnoho cenných zkušeností. 
Děkujeme za návštěvy přátel, které se přijeli k nám na štěňátka podívat i za krasné kabátky a obojky, kterými jsme mohli drobečky obdarovat.
Doma teď nastalo podivné ticho a nám nezbývá nic jiného, než se stále těšit na přicházející zprávy od majitelů, jak se prckům daří a také na společná budoucí setkání. ♥

8.11. - Dnes jsme se rozloučili s posledním pejskem z vrhu B, BUDDY CARTEM. Radost a lásku bude rozdávat sympatické rodině pana spisovatele ve Valašském Meziříčí. 
Krásný život milý Cartíku, plný lásky, her a zdraví ... 

31.10. - 1.11. Opouští nás Bellamee Keiko, Boa Vista, Bluegrass a Beeline

V nových rodinách, které jsme jim vybrali budou mít nové přátele a hodné pánečky. Mějte krásný a šťastný život v nových rodinách miláčci a těšíme se na viděnou! 

28. 10. - Billy Boyd Czech Spring - Whippet Kennel

opouští své rodné hnízdo, aby rozdával štěstí a lásku ze své vipetí dušičky sympatické rodině z Frýdku Místku. Určitě se nevidíme naposledy broučku!

 

 25. 10. Loučení s Bonnie Bee Czech Spring - Whippet Kennel, která bude prožívat společné, a pevně věříme že štastné, chvíle s mladou sympatickou slečnou veterinářkou Evou v Semilech. 
Měj se krásně holčičko ♥

24. 10. Puppies are ready go to new homes...
Thanks to Lůca Adánková and Monika Větrníková!
Za překrásnou výbavičku pro štěňátka na cestu do svých nových domovů velice děkuji: Lůca Dogipex Adámková a Monika Liška Větrníková

 

21.10. - Socializace a mazlení štěňat s Miluškou, Samíkem a Pepou. Vcházíme do sedméto týdne, opět vážíme a střiháme drápky.
19. - 20.10. - Vipeťata si užívala posledního teplého víkendu se sluníčkem na zahradě a tak jsme prostředí využili k tomu, abychom udělali pár sólo fotek do jednotlivých fotoalb mimískům.
V neděli nás poctila svou návštěvou Jindřiška Koláříková s Kateřina Kačabík Křiváčková a teta Apollyanna Czech Spring
15. - 16.10. - Vipetí drobata úspěšně absolvovala hned nadvakrát "výlet" autem na veterinu v Tachově. Bez jediného zapísknutí proběhlo hromadné očkování, vážení, čipování a u kluků kontrola důležitých partií. Negativní následky z akcí obou dnů jsme nezaznamenali a hned po návratu domů zase všichni řádili jako pytel blech.
Šestý týden, do kterého středou vstoupili, nám potvrdil, že "ložnice na noční spaní" je již malá a i denní výběh jsme museli zvětšit pro vipetí běhy na maximum. Dokonale si posilují své zadní nožky naháněním .
Doba her se celkově prodlužuje, spaní zkracuje a sami si šikovně hledají plenu na vykonání potřeby. Na zavolání všichni přiběhnou a radují se z naší přítomnosti. Amálka ještě kojí 3x denně.
na fotce: BONNIE BEE CZECH SPRING
  
14.10. - Návštěvou naší CHS nás poctily budoucí majitelky pejska jménem BLUEGRASS, to bylo radosti. Miláček na ně čekal a po celou dobu se od nich nehnul. Jak to věděl že jsou si souzení? Asi něco mezi nebem a zemí ... ♥   
11. - 12.10.  - Celkově pozitivně strávený víkend s budoucími majiteli dvou vipetích princezen Bonnie Bee a Bellamee Keiko. Sobota patřila malé Bonnie. S budoucí paničkou Evou si obě padly do oka. Nedělní odpoledne šla malá Keiko z ruky do ruky a nakonec usnula spokojeně u Tadeáše, který si ji již chtěl odvést domů. Příjemné setkání se nenásilně v zápalu povídání protáhlo až do podvečera a možná bychom povídali až do hluboké noci, kdyby všechny přítomné nečekaly pondělní pracovní povinnosti a návštěvu dlouhé kilometry návratu domů. V příjemné společnosti "vipetích sudiček"
Veronika Kučerová Chrpová, Janička Drbalová, Lucka Jílková, Nikolka Jílková, Tadeáš Kučera a Alena Chrpová čas prostě plyne nekontrolovaně!
 

Litter "B" Czech Spring puppies - 1st month ♥

 

28. 9.

štěňátka dnes měla milou návštěvu z Brna. 

 

26. - 27. 9. 

Baštíme mleté kuřecí masíčko se žloutkem a divokým česnekem a prvně jsme si prubli slunečnou zahradu ... zítra se těšíme na první návštěvu! 

24.9. - slavíme tři týdny!

 ráno nás překvapily v tlamičce malé špičaté jehličky. 

22. 9.  

Dnes odčerveno a provedena manikůra drápků. Stále nevíme co je kňučet hlady, protože mléka u maminy je zatím stále dost. Už dokážeme spát celou noc a pozor, jde nám stát na všech čtyřech nožkách!  

20. 9. 

hele, už koukáme ...

17. 9.  
Mimískové mají 14 dní!
Dnes se štěňátkům již pootevřela očička, všechna nadále dobře přibývají na váze a už je dobře poznat rozdíl kluk - holka podle velikosti a jemnosti hlavy. Buddy Cart a Billy Boyd se přehoupli přes kilogram.    
16. 9.
Štěňátka se nám již pěkně dobarvují, každý den nás překvapuje paleta barev celého vrhu. Amálka s Igouškem barvičky pěkně namichali. Zastřihli jsme opatrně zahnuté jehličky drápků, aby Amálka při kojení netrpěla. Je obdivuhodné, jak je mamina trpělivá a starostlivá. Váhy všech mimísků jsou v průměru, vážíme každý den k večeru. Očíčka i ouška se stále vyvíjí a je již na nich znát, že jsou již připravena ke startu. To budeme mít brzy v bedýnce veselo! 
 
 
 
1.kluk - tm.žíhaný se znaky (modrá) nar. 11.29hod, váha 366g
2.holka - žíhaná se znaky (žlutá) nar. 11.39hod., váha 316g
3.holka - tm.žíhaná se znaky (žlutá sv.) nar. 11.44hod., váha 298g
4.holka - žíhaná se znaky (vínová) nar. 11.53hod., váha 310g
5.kluk - žíhaný se znaky (zelená) nar. 12.25hod., váha 325g
6.holka - žíhaná se znaky (růžová) nar.13.30hod., váha 342g
7.kluk - žíhaný se znaky (fialová) nar. 13.45hod., váha 357g
8.holka - tm.žíhaná se znaky(bílá) nar. 14.20hod., váha 367g
 
 
Dnes, 3. září 2014 se v naší CHS narodilo 8 krásných štěňátek, 5 holčiček a 3 kluci. Maminka i potomci jsou v pořádku, cecíky se nalévají a pupísci svorně pomlaskávají ...  Porod začal v 11.20hod. a skončil ve 14.20 hod. Všechna štěňátka jsou váhově vyrovnaná, nejtěžší (poslední narozená fenka) váží 367g a nejlehčí (také fenka) 298g 

Komentáře

Nikdo zatím žádný komentář nepřidal. Buďte první!
Přidat komentář