OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420731468368 | j.honzikovajitka@gmail.com LOGO: © made by sima, www.reklamajakbrno.cz

Je to jako DeJaVu ....

Ano je to přesně se ten opakující pocit, který vždy zažívám při loučení se štěňátky .... prožívaný hluboký smutek při loučení na jedné straně, souběžně s pocitem naplnění a působením radosti na straně druhé.
Je krásné vidět šťastné tváře nových majitelů, kterým plním jejich sen. A proto snad
dokáži toto období loučení ustát a začínat znova. Udělat radost několika nově vybraným majitelům. Začínajícím whippetářům a novým přátelům, kteří touží po tomto úžasném společníkovi, jež se jim okamžitě zaryje navždy pod kůži.

A opět si v závěru budu říkat, 'už ne, už končím'. Nejsem dobrý obchodník a ani v tomto případě jím býti nikdy nechci...

je to tak, DeJaVu, které i u tohoto vrhu  opět zažívám.

13. 9. 2017

Odchází EZIO ADVOCATE - námi přezdívaný 'Šaránek'

Nejstatnější pejsek z vrhu, který se dral na svět jako první tak vehementně, až měla maminka Aireen s počátkem doby porodní trochu problémy. Nechtěli jsme nic ponechat náhodě, a tak ve fázi porodu putoval okamžitě s maminkou na tachovskou veterinu.  Nakonec se Ezio narodil ještě na parkovišti před naším domem v autě. Paní doktorka  v naší 'pojízdné porodnici' už jen překontrolovala, že Ezio (kluk jako buk, vážil 335g) je v pořádku a také maminka Aireen  byla nakonec díky našemu otesánkovi krásně otevřená. Všichni sourozenci se mohli tedy bez dalších problémů vydat na svět za svým velkým bráškou ♥

Malým otesánkem Ezio zůstal i po celou dobu miminkovského období. Jako první se vydával k maminčinu mlíčku a posléze i k miskám. Ać je největším pejskem ve vrhu (a toto prvenství si opravdu udržuje od porodu), tak je srdíčko Ezia otevřené citům. Je neskutečný mazel a drží se většinou zpátky od bitek a lumpáren svých ostatních sourozenců.

Díky Evi, Leoši a Matyáši za překrásné dárky, vím, že se u vás bude mít Ezio jako v ráji 

15. 9. 2017

opouští nás EMPORIO - Empík 

Loučíme se s pejskem kterému přidělila krásné jméno Lenka 

Absolutně klidný pejsek, který již od narození byl klidný, později v období řádění nevyhledával konflikty se sourozenci a raději se vždy uklidil do ústraní jako pozorovatel. Pohledem mi hodně připomíná tatínka Igráčka a vypadá to že i povahově (hlavně emočně) si budou dost podobní.
Novým domovem mu bude Praha v náruči sympatické dvojice Jana & Michaely. Věříme, že všichni tři spolu prožijí spoustu lásky, štěstí i legrace. A už teď se těšíme, až se znovu setkáme.

16.9.2017 

upršená sobota a do nového domova se vydávají hned dvě modré holčičky, roztomilý diblík EILEEN a lumpice s tváří anděla ENJOY

 

Holčičky vzdáleně podobné modrou barvou, povahově však jsou každá jiná.

Diblík Eileen (první foto) působí dojmem křehké víly. Holčička, která svým výrazem vypadá, že by se každou chvíli rozplakala. Ráda se tulí, mazlí a nikdy nevyhledávala konflikty, které občas v zápalu hry ve štěněcím hnízdě propukly. A pokud se u některé  vyskytla, tak se určitě stalo jen omylem (přesně tak její výraz vždy vypadal)

Řekla bych, že výběr Eileen majitelkou Evou byl správný. Obě jsou princezny, které potřebují chránit a opečovávat statečným rytířem :-)

Zato Enjoy..... holčička s raráškem ve svém krásně modře žíhaném tělíčku. S chlapečkem Eddiem patřila k dvojici, která neustále vymýšlela lumpárny. Zvědavá, chytrá a nic si nenechala líbit. Však se také na cestu domů vyzdobila škrábancem na čumáčku. Každopádně věřím, že se tento andílek ve světě neztratí. Domovem bude malé Enjoy (Ennie) Slovensko, kde v Bratislavě v rodinném domku se zahradou na ni netrpělivě čeká nový životní kamarád whippet Berry. S majitelkou Erikou jsme si slíbily, že se budeme s Enjoy vídat při našich cestách do Bratislavy. 

24.9.2017

Loučení s Eddiem .... EDDIE ROUGH 
časné, již podzimní, ale sluncem prozářené nedělní ráno nás opouští poslední kluk - typický "podkožníček Eddie". 

Tento veselý všudybýlek, který si svou skvělou povahou a vzhledem okamžitě získal každého z návštěvníka jenž k nám v době Éček přišel. Z kluků je Eddie nejpohotovější - po taťkovi jsme ho proto také někdy přezdívali "malý Igy policajt"
Své nové doma nalezl Eddie na okraji Prahy v domku se zahradou u sympatické paní Jany. 

Věřím, že o tomto okatém frájovi a lamači srdcí ještě uslyšímeMrkající