OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

SIGHTHOUND FEST BOHEMIA 2016

Kladruby nad Labem, 3. - 4. 9. 2016

SIGHTHOUND SPECIALTY for FCI Group 10 (83 whippets)

Judge: Mr. Per Iversen/NOR

ICH. IGRÁČEK od Hněvína - Champion Class (3) - EX1, CAC
JCH. CLOUD DANCER Czech Spring - Intermediate Class (8) - VG
AIREEN Czech Spring - Open Class (8) - EX3

WHIPPET AND GREYHOUND CLUB SHOW 2016 (89 whippets)

Judge: Mr.Charles Keith Thornton/UK (breed specialist)

ICH. IGRÁČEK od Hněvína - Champion Class (4) - EX1, CAC, CLUB WINNER, BOS 
JCH. CLOUD DANCER Czech Spring - Intermediate Class (12) - Excellent
AIREEN Czech Spring - Open Class (9) - Excellent

foto: Jindřiška Koláříková

Speciální výstava chrtů
3.9.2016
Judge: Per Iversen/NOR
PSI:
Třída štěňat:
NINE LIVES XADRIAN - VN1, nejlepší štěně pes
Třída dorostu:
ARGYLE FLYING BULLET - VN3
ATTIS FLYING BULLET - VN1, Nejepší dorost pes
EMOTION Z ÚPLŇKU - VN2
QUINCY HIGH ON EMOTION - N4
Třída mladých:
ABSOLUTE MANN DONKEY KONG - V1, CAJC
AVE TITUS INVISIBLE WINGS - VD4
CAPPUCCINO ALMIR´S FAMILY - VD
EASY ON THE EYE DE WALLROCK - VD
EFFULGENCE OF WORLD DE WALLROCK - V2
FALCONCRAG MASTER CLASS - V3
Mezitřída:
CROWN GOLD SILKY KARIM - V3
DOODLEEK Z ÚPLŇKU - V2, res.CAC
GIZMO SUNNY FUNNY - VD
HILAGO DAFF LÁSKY DAR - VD4
JOLLY PIXIE TOOMIE TRISHEL - VD
QUESAR ARAGON - V1, CAC
Třída otevřená:
BASTIAN ALMIR´S FAMILY - VD
BE MY LOVE ALMIR´S FAMILY - V
BELLAMI FAST ANGELS - V
BLUEMOON TRIXTAN - abs.
DAMIEN TRIXTAN - VD
DRAGAN DRAVEN SYNERGY - V2, res.CAC
FLECK IN BLACK SUNNY FUNNY - V4
GASTY FAST DUNDERRY - V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS
JIDÁŠ OD HNĚVÍNA - V3
LONDON´S FOG FALLING STAR - VD
SPEED IDOL AT STABMELDYS - VD
YANTAR Z HEDVÁBÍ - V
Třída pracovní:
TIGRITO Z HEDVÁBÍ - abs.
Třída vítězů:
CANDIDATE Z ÚPLŇKU - V2, res.CAC
DEXTER INVENTUM - abs.
IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - V1, CAC
Třída veteránů:
ALPINE DIESEL SUNNY FUNNY - V1, Nejlepší veterán pes
PANTHER´S GHOST Z ÚPLŇKU - V2
VELASQUEZ Z VILCABAMBA - V3
Třída čestná:
ENGLISH LORD LAZARUS - V1
FENY
Třída štěňat:
GOLDIE GRACE TRIXTAN - VN1, Nejlepší štěně fena
KARLYN LA GRANGE TOOMIE TRISHEL - VN2
Třída dorostu:
ALISHA FLYING BULLET - abs.
DOROTHEA SLÁINTE BOHEMIA - VN3
ELFEE Z ÚPLŇKU - VN2
VOX DEI OF GENTLE MIND - VN1, Nejlepší dorost fena
Třída mladých:
AMANDOLA ZARYA - V
ANNIE INVISIBLE WINGS - V
BOXING HELENA´S ORANGES AND LEMONS - V2
CASIOPEA ALMIR´S FAMILY - V
DADDY´S GIRL VALENTINE DOGS - V4
GLORY DAYS SUNNY FUNNY - VD
GO ON GIRL SUNNY FUNNY - VD
HEAVEN ELEGANCE FAST DUNDERRY - V3
WHIPCAT LANA OF PARISFIELD - V1, CAJC, BOJ
Mezitřída:
CECILIA SLÁINTE BOHEMIA - VD
CLOUD DANCER CZECH SPRING - VD
COSTA RICA SILKY KARIM - V4
DOGARIUM ALPHA - V2, res.CAC
DROP OF DAYDREAM Z ÚPLŇKU - VD
INFAGRANTI TOOMIE TRISHEL - V3
JOY OF LIFE TOOMIE TRISHEL - VD
QUAESAR ADITI - V1, CAC
Třída otevřená:
ABSOLUTI IDILE FIRUZE - V4
AIREEN CZECH SPRING - V3
CÉLINE DION SLÁINTE BOHEMIA - VD
DAPHNE FAST DUNDERRY - VD
DARK STORM DE WALLROCK - V2, res.CAC
LONDON´S FOG FLAWLESS FELICITY - V1, CAC
VIRGINIA WOOLF OF GENTLE MIND - V
YAVAANSE YASMINE Z HEDVÁBÍ - VD
Třída pracovní:
ALICA ALMIR´S FAMILY - V1
Třída vítězů:
CINDY´S SOUL Z ÚPLŇKU - VD4
FINE DESIGN PETULA-VERA - abs.
FRAN FINE FAST DUNDERRY - V3
SOBERS POMELIA - V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOB
UNITA Z ÚPLŇKU - V2, res.CAC
Třída veteránů:
AISCHA MODRÝ HIT - VD4
AQUA BELLA SUNNY FUNNY - V2
BALESTRA SLÁINTE BOHEMIA - VD3
BELLE DE LA RIENNE TOOMIE TRISHEL - V1, Nejlepší veterán fena, BOV
Třída čestná:
ARIEL ALMIR´S FAMILY - V1
ELF PRINCESS SUNNY FUNNY - V2
YOUR TEA AND RUM LAZARUS - V3
ZOOMEE Z ÚPLŇKU - V4

Klubová výstava KCHCHADP
4.9.2016
Judge: Charles Keith Thornton/UK
PSI:
Třída štěňat:
NINE LIVES XADRIAN - VN1, nejlepší štěně pes
Třída dorostu:
ARGYLE FLYING BULLET - VN2
ATTIS FLYING BULLET - VN1, Nejepší dorost pes
EMOTION Z ÚPLŇKU - VN4
QUINCY HIGH ON EMOTION - VN3
Třída mladých:
AVE TITUS INVISIBLE WINGS - V
CAPPUCCINO ALMIR´S FAMILY - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
EASY ON THE EYE DE WALLROCK - V4
EFFULGENCE OF WORLD DE WALLROCK - V2
GANGNAM STYLE SUNNY FUNNY - V3
Mezitřída:
ARIO MON MIRACLE - VD
CROWN GOLD SILKY KARIM - V
DOODLEEK Z ÚPLŇKU - V2, res.CAC
GIZMO SUNNY FUNNY - VD
HILAGO DAFF LÁSKY DAR - V4
JOLLY PIXIE TOOMIE TRISHEL - V1, CAC
QUESAR ARAGON - V3
Třída otevřená:
ANGRY BIRD FANCY THAT - V1, CAC
BE MY LOVE ALMIR´S FAMILY - V
BLUEMOON TRIXTAN - abs.
BOXTER RAY DEIXES - V
DRAGAN DRAVEN SYNERGY - V
FLECK IN BLACK SUNNY FUNNY - V2, res.CAC
FRED COME TO BED SUNNY FUNNY - V
LONDON´S FOG FALLING STAR - V3
SPEED IDOL AT STABMELDYS - V4
YANTAR Z HEDVÁBÍ - V
Třída pracovní:
TIGRITO Z HEDVÁBÍ - V1, CAC
Třída vítězů:
CANDIDATE Z ÚPLŇKU - V4
COCO JUMBO SUNNY FUNNY - V2, res.CAC
IGRÁČEK OD HNĚVÍNA - V1, CAC, Klubový vítěz, BOS
KOTTON SATEEN DOMINIJA - V3
Třída veteránů:
ALPINE DIESEL SUNNY FUNNY - V2
PANTHER´S GHOST Z ÚPLŇKU - V1, Klubový vítěz vetránů
VELASQUEZ Z VILCABAMBA - V3
Třída čestná:
ENGLISH LORD LAZARUS - V1
FENY
Třída štěňat:
GREAT MILKY WAY TRIXTAN - VN2
KARLYN LA GRANGE TOOMIE TRISHEL - VN1, Nejlepší štěně fena, BBIS
Třída dorostu:
DOROTHEA SLÁINTE BOHEMIA - VN3
ELFEE Z ÚPLŇKU - VN2
VOX DEI OF GENTLE MIND - VN1, Nejlepší dorost fena, BPIS
Třída mladých:
ALPIN ABIGAILE Z RANNÍ MLHY - V
AMANDOLA ZARYA - VD
ANNIE INVISIBLE WINGS - V
BOXING HELENA´S ORANGES AND LEMONS - V4
CASIOPEA ALMIR´S FAMILY - V3
DADDY´S GIRL VALENTINE DOGS - V4
GLORY DAYS SUNNY FUNNY - V
GO ON GIRL SUNNY FUNNY - V
HEAVEN ELEGANCE FAST DUNDERRY - V
HONESTY LIE LÁSKY DAR - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ
LAS-VEGAS VON HOEHENZOLLER - abs.
WHIPCAT LANA OF PARISFIELD - V2
Mezitřída:
CAMBRIA SILKY KARIM - abs.
CAMERON DIAZ JC SOULAD - V3
CECILIA SLÁINTE BOHEMIA - V
CLOUD DANCER CZECH SPRING - V
COSTA RICA SILKY KARIM - V
DOGARIUM ALPHA - V1, CAC
DROP OF DAYDREAM Z ÚPLŇKU - V4
HELLISH DREAM LÁSKY DAR - V
INFAGRANTI TOOMIE TRISHEL - V
JOY OF LIFE TOOMIE TRISHEL - V
QUAESAR ADITI - V2, res.CAC
RED RODEO TENNESE - abs.
Třída otevřená:
ABSOLUTI IDILE FIRUZE - V3
AIMY BY ALEN CIKYRA - VD
AIREEN CZECH SPRING - V
BIBIANNE TRIXTAN - abs.
CÉLINE DION SLÁINTE BOHEMIA - V4
DAPHNE FAST DUNDERRY - V
DARK STORM DE WALLROCK - V2, res.CAC
LONDON´S FOG FLAWLESS FELICITY - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS
YAVAANSE YASMINE Z HEDVÁBÍ - V
Třída pracovní:
ALICA ALMIR´S FAMILY - V1, CAC
Třída vítězů:
CINDY´S SOUL Z ÚPLŇKU - V4
FINE DESIGN PETULA-VERA - abs.
FRAN FINE FAST DUNDERRY - abs.
PRINCESS-SCARLETT DEW - V2, res.CAC
SOBERS POMELIA - V1, CAC
UNITA Z ÚPLŇKU - V3
Třída veteránů:
AQUA BELLA SUNNY FUNNY - V2
BALESTRA SLÁINTE BOHEMIA - V4
BELLE DE LA RIENNE TOOMIE TRISHEL - V1, Klubový vítěz veterán fena, BVIS
Třída čestná:
ARIEL ALMIR´S FAMILY - V1
ELF PRINCESS SUNNY FUNNY - V2
YOUR TEA AND RUM LAZARUS - V3
ZOOMEE Z ÚPLŇKU - V4