OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Váhové přírůstky

Tělesnou hmotnost našich štěňátek zaznamenávám bezprostředně po porodu a potom denně v pravidelný čas po dobu prvních čtyř týdnů života. Rychlost růstu,  "denní přírůstek hmotnosti" se  během prvních čtyř týdnů po porodu pohybuje přibližně kolem  5% současné hmotnosti štěněte. Absolutní denní přírůstek je nejnižší v prvním týdnu života, ale relativní přírůstek je v tomto období nejvyšší ( v průměru 7,7 % tělesné hmotnosti ),  může dosáhnout až 10% tělesné hmotnosti. V prvních 48 hodinách po porodu není možné vztáhnout přírůstek k hmotnosti štěněte, protože menší zdravá štěňata přijímají relativně více potravy (mateřského mléka nebo kolostrum) za účelem doplnění tělesných zásob. Tělesná hmotnost štěňat se často zdvojnásobí do 8. – 10. dne života a do třetího týdne se může až ztrojnásobit. Přestože se relativní přírůstek hmotnosti snižuje, přírůstek v g/den v období od 2.- do 4. týdne kolísá jen mírně.

Váhy 1.png

Váhy 2.png

Váhy 3.png

Váhy 4.png

E5EDAA2B-5CC2-42F5-A322-D72BE8E5DA52.jpg

21. 10. 2021 - neskutečně nám to s naší úžasňákovou partou utíká ... jo, je to tak, dnes uzavíráme čtvrtý týden od narození. Vážit už budeme jen jednou týdně a nové fotky budeme průběžně dodávat přímo k jednotlivým bobkům na jejich stránku. Dnes ráno se všichni včetně maminky pastou odčervili a na oběd se servírovala kachní prsa. Prckové si nacpali své pupíky tak dokonale, že celé odpoledne tvrdě prospali. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.